Агрокебети на Дні молодого спеціаліста

21 лютого відбулась презентація проекту «Агрокебети» в рамках щорічного заходу VI День молодого спеціаліста «Твій професійний старт» на виставці «АгроВесна 2019».
У події взяли участь близько 300 студентів з різних регіонів України. Основними відвідувачами стали молоді спеціалісти-аграрії, студенти аграрних вищих навчальних закладів, коледжів та технікумів з різних регіонів України, які мали змогу дізнатися про проект «Агрокебети» та поспілкуватись з його представниками.

Ми дізнались, що ж думають студенти різних навчальних закладів України на рахунок проекту «Агрокебети»?

Кобизський Павло: «В мене були думки на рахунок європейської освіти, але після того, як я дізнався про проект «Агрокебети», задумався щодо перспективи приєднатись до цієї магістерської програми та навчатись в Україні. Мені подобається те, що бізнес пов'язаний з освітою – ментори, професіонали своєї справи, будуть навчати студентів тих предметів, які будуть допомагати їм розвиватись як спеціалістам. Студенти будуть отримувати не лише теоретичні знання, а й будуть навчатись прикладним предметам».

Кошева Анжеліка: «Порівнюючи з тими предметами, які ми зараз вивчаємо на факультеті аграрного менеджменту, мені дуже подобається підбір навчальної програми проекту «Агрокебети». Оскільки я ще не закінчила бакалаврат, хочу подивитись для себе першу хвилю випускників проекту і оцінити результати як все запрацює. Проте, я переконана, що ідея дуже цікава і для себе я розгляну перспективу стати частиною проекту».

Гомоль Олеся: «Мені дуже подобається ідея, так як сама суть поєднання практики і навчання є ідеальним рішенням, тому що на сьогодні навчання в основному ґрунтується на теорії і ми не отримуємо достатнього рівня практичних знань. Співпраця організаторів з різними провідними аграрними компаніями може дати корисні практичні навички для формування спеціаліста в аграрній сфері».

Степанська Валерія: «Програма є дуже цікава та актуальна для бакалаврів, які бачать своє майбутнє в аграрній галузі. Багато студентів, які йдуть навчатись в НУБіП, вивчають дуже малу кількість саме аграрних предметів, не зважаючи на той факт, що університет аграрний. Оскільки ці предмети в значній мірі не входять до звичайної програми навчання, ця магістерська програма буде їх компенсувати».

Довідково: «День молодого спеціаліста» є спільним проектом Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», дирекції агропромислових виставок ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ДУ НМЦ «Агроосвіта» та порталу «Агрокар'єра».

ПРИЄДНУЙСЯ ДО АГРОРОДИНИ
Для того, щоб отримати додаткову інформацію та стати учасником проекту Агрокебети, заповни форму:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close