Академія PwC в Україні буде навчати студентів в рамках проекту «Агрокебети»

PwC в Україні рада приєднатися до проекту «Українського клубу аграрного бізнесу» – новітньої магістерської програми «Агрокебети».
Как планировать дела чтобы повысить личную эффективность
Впродовж першого семестру, що стартує у вересні 2019 року, експерти Академії PwC в Україні навчатимуть студентів навичкам, необхідним майбутнім спеціалістам з агробізнесу. Серед ключових тем курсу:

  • комунікативна ефективність та робота в команді;
  • управління персоналом;
  • побудова команди та вирішення конфліктів;
  • процес менеджменту;
  • цілепобудова та прийняття управлінських рішень;
  • управління бізнес-процесами.

«Ми впевнені, що агроосвіта в Україні має відповідати потребам динамічної аграрної галузі, а майбутні фахівці – отримувати високу кваліфікацію не тільки технологічного спрямування, а й у сферах менеджменту та роботи з людьми. PwC працює в Україні вже більше 25 років і ми чудово розуміємо потреби бізнесу та маємо великий досвід роботи зокрема і з аграрними компаніями. Ми вітаємо таку важливу ініціативу кооперації освіти та бізнесу, і будемо раді ділитися нашими знаннями задля успіху проекту», – прокоментувала Ірина Блінова, керівник Академії PwC в Україні.

«Проект «Агрокебети» об'єднує найкращих експертів з широкого кола дисциплін, щоб досягти амбітної мети – створити платформу для агроосвіти майбутнього. Участь досвідчених експертів PwC, безумовно, сприятиме наближенню до цієї мети», – прокоментував Алекс Ліссітса, президент Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» та ідеолог проекту «Агрокебети».

Про проект «Агрокебети»

Проект «Агрокебети» – це новітня магістерська програма на базі факультету аграрного менеджменту «Національного університету біоресурсів і природокористування України», що стартує у вересні 2019 року. Впродовж 18 місяців 50 студентів набуватимуть знань у сфері farm management, необхідних сучасному фахівцю з аграрного бізнесу.

Детальніше про менторів проекту: https://agrokebety.com/mentors

Про Академію PwC в Україні

Академія PwC в Україні пропонує широкий спектр програм та послуг у форматах відкритих та корпоративних тренінгів. Професійний підхід та оптимальне співвідношення теорії та практики, а також доступне та зручне подання матеріалу дозволяють учасникам тренінгів та семінарів своєчасно отримувати актуальну інформацію, напрацьовувати цінний практичний досвід та навички впровадження прогресивних ринкових інструментів у різноманітних областях бізнесу. В 2019 році Академія PwC святкує 10-ту річницю роботи в Україні. За цей час навчання за програмами Академії успішно пройшли 10 тисяч студентів.

Детальніше про Академію PwC в Україні: https://www.pwc.com/ua/uk/services/corporate_trainings/about.html

Читайте новини проекту за посиланням: https://agrokebety.com/news
Нагадаємо, що у січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» започаткувала магістерську програму «Агрокебети» з підготовки Farm Managers нового покоління.

Ідею створення проєкту підтримали провідні аграрні компанії України: Corteva Agriscience™, МХП, New Holland, IMMER Group, Agroprosperis, ІМК, Bayer, Cygnet, «Галс Агро», Kernel, LNZ Group, «Агрейн», «Лімагрейн Україна», HORSCH, AgroHub, SmartFarming, Arzinger та PwC.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних