Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

РЕГІОНАЛЬНІ ПАРТНЕРИ

РЕГІОНАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
HarvEast - українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами ДП «Ілліч-Агро Донбас» (Донецька обл.), ТОВ «Агро-Холдинг МС» (Київська, Житомирська обл.), а також підприємствами «Харвіст трейдінг», «Харвіст есетс».

Земельний банк - 127 тис. га. Основні напрямки діяльності Холдингу:

- рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, бобових, кукурудзи);
- молочне тваринництво;
- насінництво (вирощування та доопрацювання насіння);
- садівництво.
Холдинг активно впроваджує системи зрошення, розвиває насіннєвий напрямок - з 2017 року співпрацює зі світовими лідерами з виробництва насіння, в 2018-му запустив в роботу власну насіннєву лінію, заклав горіхові сади.


На фермах HarvEast виробляють молоко преміальної якості.

Керуюча компанія агрохолдингу була заснована 10 березня 2011 року на базі сільськогосподарських активів ПАТ ММК ім. Ілліча (ДП ««Ілліч-Агро Донбас»).
Акціонерами HarvEast Holding є «SCM» та група «Смарт-Холдинг»
Генеральний директор компанії - Дмитро Скорняков.
Кількість працівників 1 800.

Місія HarvEast – бути лідером у виробництві сільськогосподарської продукції в Україні через досвід та інновації, працюючи в єдиній команді та керуючись принципами прозорості, відповідальності перед співробітниками і суспільством.


http://harveast.com/uk/
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
«Август» – міжнародна компанія з виробництва і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва. На ринку засобів захисту рослин України препарати «Август» вперше з'явились у 2003 році. На сьогодні портфоліо продукції компанії охоплює понад 50 препаратів.
За результатами останніх сезонів, продукція «Август» входить у десятку лідерів на ринку засобів захисту рослин України. Препарати «Август» стали незамінною ланкою у системах захисту сільськогосподарських культур наших аграріїв.


Виробництво препаратів здійснюється у Білорусі на потужній виробничій базі – заводі «Август-Бєл». Це найбільше сучасне підприємство з виробництва засобів захисту рослин у Республіці Білорусь, що розпочало свою роботу у 2009 році. Підприємство оснащене високотехнологічним обладнанням провідних європейських виробників. Заводська лабораторія має кращі прилади, що дають змогу здійснювати вхідний контроль сировини та виробничих препаратів, а це забезпечує високу якість виробленої продукції.
Потужний науковий підрозділ компанії розробляє високотехнологічні препаративні форми, підбираючи найбільш ефективні та оригінальні поєднання діючих речовин.


Довершена якість та технологічність препаратів компанії «Август» стали запорукою досягнутих високих результатів на такому щільному конкурентному ринку засобів захисту рослин України за такий короткий період часу.


http://ua.avgust.com


https://www.facebook.com/avgust.ukraine
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети