Консультант на вхідну лінію в контакт-центр
в Drone.ua

Drone.ua колег з енергією та відмінними комунікаційними здібностями — консультантів на вхідну лінію контакт-центру.
Робочий графік: команда працює в повному обсязі (фул-тайм), даруючи можливість глибоко зануритися у відповідальні завдання.
Робоче місце: офіс — це креативний простір неподалік від метро Васильківська, на вулиці Смольній, 9-б, у затишному атмосферному Бізнес Парку Глорія (м. Київ).
Вимоги:
 • Досвід взаємодії: Маєте за плечима мінімум півроку успішного досвіду роботи у контакт-центрі або колл-центрі. Ви знаєте, як гнучко та ефективно вирішувати завдання у вимогливому середовищі.
 • Швидке навчання: Ви швидко освоюєте нові навички та поняття. Технічні або ділові аспекти — ви завжди готові розширювати свої знання.
 • Емпатія та спілкування: Ви вільно спілкуєтеся з людьми та знаходите спільну мову навіть у найскладніших ситуаціях. Ваші навички спілкування допомагають вам зрозуміти потреби клієнтів та надати їм належну підтримку.
 • Спритність: Багатозадачність та впорядкованість — це ваші сильні сторони. Ви впораєтеся зі збільшеним навантаженням та швидкими змінами завдань.
 • Ініціативність: Ви активно намагаєтеся досягти поставлених цілей та завдань. Ініціюєте нові підходи та проявляєте творчий підхід у роботі.
 • Відповідальність: Ви берете на себе відповідальність за свою роботу та дотримання зобов'язань. Ви віддані завданню і завжди приймаєте на себе відповідальність за результат.
 • Технічна афінітет: Ваші інтереси тягнуть до інноваційних технологій, робототехніки та усього нового. Ви не тільки впораєтеся з технічними запитаннями, а й з ентузіазмом розкажете про це іншим.
 • Аналітичний підхід: Ви любите аналізувати дані, розкривати факти і приймати обґрунтовані рішення. Це допомагає вам розуміти потреби клієнтів та забезпечувати їх якісними відповідями.
Що потрібно робити:
 • Надавати консультативну підтримку клієнтам через вхідні та вихідні дзвінки.
 • Ефективно вирішувати та координувати клієнтські запитання.
Пропозиції від компанії:
 • Приєднуйтесь до нашої енергійної та відданої команди фахівців, що об'єднані спільною метою змінювати світ завдяки інноваціям.
 • Ви впливатимете на розвиток українського ринку технологій і високотехнологічних рішень.
 • Ми цінуємо кожного співробітника, який допомагає нам досягти наших амбіційних цілей та забезпечити успіх нашої компанії.
 • Ви будете мати змогу розвиватися в нашому невпинно зростаючому колективі, де ваш внесок завжди буде оціненим та мати своєчасну фінансову винагороду.
Можливо знаєте, кому порадити вакансію? Надішліть другу та нехай наше агро стає сильнішим завдяки вам!
Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка даних, що отримуються за допомогою безпілотників.

Технології Drone.UA використовуються на понад 4 млн га посівних площ України.
ІНШІ ВАКАНСІЇ
«АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво» – це проєкт про навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво в українському агро.
Ціль проєкту – підтримати розвиток аграрної галузі України та забезпечити потреби у фахівцях з відповідними практичними навичками та компетенціями.
Приєднуйтеся до Telegram каналу проєкту «АгрокебетиPRO»: анонси заходів, актуальні вакансії в агро, навчальні можливості та багато іншого. Не проґавте можливість, всього один клік: agrokebetypro

Проєкт реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України»

FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети