Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

МЕНТОРИ

Дізнайся більше про менторів нашого проекту!

Президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР "ІМК"
Є провідним фахівцем у галузі стратегічного менеджменту, оперативного управління, аналізу продуктивності та ефективності в сфері АПК. Автор понад 40 наукових публікацій українською, німецькою, англійською та російською мовами.

Директор з персоналу та комунікацій Cygnet Agrocompany

Ольга Дядечко працює в сфері HR більше 10 років, пройшла шлях від рекрутера до HR-директора. Відповідає за політику компанії в сфері найму, навчання персоналу, кадрове адміністрування, систему винагороди.


Операційний директор ІМК

Відповідає в ІМК за загальну систему операційної діяльності компанії, починаючи з вирощування ключових культур, їх доробки та зберігання, і закінчуючи виробничою логістикою та виробництвом продукції молочного тваринництва. Має понад 10 років проектного управління в сфері АПК.

Заступник генерального директора ІМК з проектного управління
Є спеціалістом з систематизації і оптимізації діяльності, менеджменту, організаційних змін та управління проектами. Має 10-річний управлінський досвід в сфері АПК.

Керівник департаменту розвитку та інновацій Bayer
Іванна є експертом в сфері захисту рослин та автором 35 наукових праць.
Отримала ступінь магістра в Національному аграрному університеті, за освітньою програмою «Захисту рослин».

Головний агроном ІМК

Має 15-річний досвід роботи в сільському господарстві. Здіснює керівництво агрономічною службою ІМК (понад 50 агрономів). У 2003 році закінчив Національний аграрний університет України, Факультет агрохімії і ґрунтознавства. У 2007 році закінчив аспірантуру у ННЦ «Інститут землеробства НААН». Має понад 10 друкованих наукових праць.

Генеральний директор
Cygnet Agrocompany

Ігор має більш ніж 19-річний досвід роботи в аграрній сфері. Здобув вищу освіту за напрямком «Менеджмент» у Національному аграрному університеті України. Має ступінь МВА Міжнародного інституту бізнесу в Києві.

Керівник департаменту постачання і обслуговування клієнтів Bayer

Тетяна більше 15 років працює в сфері аграрного бізнесу. Має значний досвід в управлінні постачанням, плануванні продажів та реалізації проектів з операційної ефективності.

Директор з аграрного
виробництва LNZ Grouр і директор агропідприємства «ЛНЗ-Агро»
Має 20-річний досвід роботи в сільському господарстві. В компанії LNZ працює з 2010 року. До цього 10 років був директором агрофірми «Зоря».

Директор з маркетингу
групи компаній LNZ Group.
Навчалася маркетингу і працює в цій сфері вже 12 років, пройшла шлях від асистента маркетингового відділу до директора з маркетингу.

Фінансовий директор Cygnet Agrocompany
Володимир має більш ніж 16-річний досвід роботи на позиції фінансового директора в крупних аграрних компаніях. Здобув дві вищі освіти за напрямками «Менеджмент» та «Право».

Директор агродепартаменту МХП

Відповідає за виробництво комбікорму, експорт, логістику зерна і продуктів переробки, закупівлю зернової і незернової сировини.

керівник управління експортних продажів агродепартаменту МХП
Операційний менеджер, до основних обов'язків якого входить: визначення стратегії та напрямку розвитку продажів агропродукції холдингу, формування та побудова команди, впровадження інноваційних рішень та оптимізація процесів в управлінні, керування торговою позицією, хеджування.

Начальник виробничого управління агродепартаменту МХП
Сьогодні Наталія є начальником виробничого управління в агродепартаменті. Вона відповідає за виробництво кормів в частині розрахунку раціонів для птиці, проведення практичних експериментів з годівлі та розвиток нових технологій в сфері кормовиробництва.

Керівник департаменту
маркетингу Bayer

Андрій є експертом в сфері захисту рослин та маркетингу. Має вищу агрономічну та економічну освіту.

Президент Immer Group, президент
Української Асоціації Гнучкого Пакування
Ірина Мірошник – досвідчений експерт у сфері виробництва гнучкої упаковки з 30-річним управлінським досвідом.

Агроном
IMMER Group

Доктор наук, автор монографії, більш ніж 70 публікацій, державного стандарту та двох патентів.
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?