Роман Томашевський
Керівник відділу планування комерційної діяльності в компанії «Байєр»
Роман понад 5 років працює в сфері аграрного бізнесу в компаніях Монсанто, а потім в Байєр. Працював на таких посадах: аналітик відділу продажів, менеджер з ефективності продажів регіону Східна Європа, провідний менеджер програм та проектів з комерційної діяльності і зараз очолює відділ планування, що складається з таких напрямків: аналітика, розвиток бізнесу і управління контрактами.

Має дві вищих освіти: економічна - спеціальність «Економічна кібернетика», факультет інформаційних систем і технологій Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, магістр (2015 р.в), та агрономічну – спецільність «Агрономія», факультет агробіологічний, Національного університету біоресурсів та природокористування, магістр (2022 р.в).
Удача посміхається сміливим!
«В моїй команді ви познайомитеся з офісним життям відділу продажів аграрного підрозділу, навчитеся працювати з аналітичними інструментами (Excel, Power BI та інші), побачите які програми та проєкти створюються для реалізації продажів, а також як виглядають контракти з клієнтами та супровідна документація».
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети