Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

ПАРТНЕРИ

Стратегічний партнер
Corteva Agriscience ™ походить від поєднання слів, що означають «серце» і «природа». Головний офіс компанії буде розташований в Вілмінгтоні, штат Делавер (США) і об'єднає ключові корпоративні функції.

Профіль компанії:
 • Виробництво насіння (люцерна, ріпак, кукурудза, бавовна, рис, сорго, соєві боби, соняшник, пшениця)
 • Виробництво засобів захисту (гербіциди, фунгіциди, інсектициди, насіннєві прикладні технології)
 • Надання цифрових послуг (ПЗ для управління фермою Granular, ПЗ та послуги агрономії від Encirca, оцінка і дослідження сільськогосподарських угідь компанією AcreValue

www.ua.corteva.com
Ексклюзивний інноваційний партнер
МХП – вертикально інтегрований холдинг, який є одним з найкращих працедавців в агропромисловому комплексі України. Робочі місця для близько 28 тис. різних спеціалістів створені по всій країні більш ніж 30 підприємствами Групи в 14 областях. МХП є провідним виробником курятини з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken».

Земельний банк холдингу сягає 370 тис. га, а продукцію реалізують у більше ніж 60 країнах світу. У Нідерландах та Словаччині діють переробні заводи компанії.

За підсумками 2017 МХП визнаний кращим роботодавцем агросектора України за версією таких авторитетних видань як «Бізнес», «Фокус», а також міжнародного HR-порталу HeadHunter.
Ексклюзивний технічний партнер
New Holland Agriculture є провідним світовим брендом сільськогосподарської техніки з широкою лінійкою продукції. Бренд New Holland Agriculture є одним із брендів материнської компанії CNH Industrial - світового лідеру в секторі інвестиційних товарів.

Компанія займається проектуванням, виробництвом і продажем сільськогосподарської та будівельної техніки, вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів і спеціальних транспортних засобів, на додаток до широкого асортименту силових агрегатів. Компанія представлена на всіх основних ринках по всьому світу.


agriculture1.newholland.com
Ексклюзивний екологічний партнер
IMMER Group – міжнародна промислова група, що спеціалізується на виробництві гнучкого пакування, плівок та етикеток. Маючи високотехнологічні виробничі потужності в Україні та Латвії, входить до ТОП-15 найбільших виробників гнучкого пакування в Європі.

Новітніми напрямками діяльності IMMER Group є виробництво біорозкладної плівки для мульчування, пакувальних матеріалів, придатних до компостування, а також інтеграція в дизайн упаковки сучасних засобів захисту бренду від підробки та контрафакту.

IMMER Group
Спеціальний партнер
Група компаній, яка надає повний комплекс товарів і послуг для вирощування зернових і олійних культур експортної якості, фінансування їх виробництва, а потім зберіганню і продажу врожаїв на світові ринки.

Земельний банк - 400 тис. Га.

Основним інвестором групи є американська транснаціональна інвестиційна група NCH Capital (Нью-Йорк, США). NCH Capital (США) - компанія, яка управляє активами загальною вартістю $ 3,5 млрд через різні інвестиційні фонди по всьому світу.

www.agroprosperis.com
Золотий партнер
«ІМК» спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур і картоплі, а також є одним з найбільших виробників молока в Україні.

Напрямки діяльності:

 • Рослинництво (кукурудза, пшениця, соняшник, соя, картопля).
 • Молочне тваринництво.
 • Зберігання та переробка сільськогосподарських культур.

imcagro.com.ua
Золотий партнер
Це група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, який розвиває свою діяльність, застосовуючи новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. ГК була заснована в 2011 році.

Підприємство спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, пшениці, цукрових буряків і розвитку молочного тваринництва.

cygnet.ua
Золотий партнер
Bayer - міжнародна компанія, яка проводить експертизу в сфері природничих наук охорони здоров'я та сільського господарства. Це одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій.

Bayer відповідає за сферу захисту рослин, насіння та біотехнологій. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини, активно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.

www.bayer.ua
Генеральний інтернет партнер
AgroPortal.ua - онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України.

Ядро нашої цільової аудиторії - активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.

AgroPortal.ua стартував 1 жовтня 2015 року, над його створенням працює команда професійних редакторів та журналістів.

agroportal.ua
Партнер
Agrohub – це колективна організація, яка об'єднує гравців у різних секторах для реалізації численних колективних переваг


Agrohub
  Маркетинг партнер
  Destra - агентство інтернет-маркетингу, яке спеціалізується на просування аграрних продуктів і бізнесів через всесвітню павутину. Компанія допомагає розвивати і реалізовувати як зарубіжні, так і вітчизняні продукти на території України.

  Перше в країні digital-агентство, адаптоване під особливості АПК. Компанія глибоко розбирається в специфіці агромаркетінга і грамотно впроваджує саме ті інструменти, які гарантовано принесуть прибуток.

  Головний напрямок: розробка і просування сайтів, які вигідно представляють аграрні компанії в мережі і допомагають споживачам знаходити і купувати їх товари в цифровому середовищі.

  destra.link
   Партнер
   Місія: Сприяння підвищенню якості освіти задля сталого розвитку аграрного виробництва та сільських територій.

   Установа реалізує свою місію шляхом виконання таких напрямів діяльності:
   • сприяння постійному діалогу аграрного бізнесу з освітою для формування практичних компетенцій;
   • формування експериментально-наукових підходів з підвищення якості надання освітніх послуг;
   • впровадження інноваційних підходів в організацію практичної підготовки студентів шляхом створення та розвитку мережі навчально-практичних центрів.

   agroosvita.com
   Партнер
   SmartFarming – інтегратор технологій у сільському господарстві, що спеціалізується на підвищенні ефективності та конкурентоспроможності агробізнесу.

   Основні напрямки:

   • Автоматизація управління земельним банком;
   • Облік та контроль ТМЦ;
   • Впровадження інструментів Precision Farming;
   • Управління даними.

   SmartFarming
    Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
    Майбутнє починається сьогодні!

    info@agrokebety.com

    © 2018 Aгрокебети
    Розробка та просування: