Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.

ПАРТНЕРИ

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
З 1895 року компанія New Holland займається розробкою рішень, що підвищують ефективність сільського господарства та його продуктивність за рахунок використання доступних технологій. В 2006 році розпочалося використання стратегії Clean Energy Leader (лідерство в розробці екологічно чистих видів енергії) для активного просування відновлюваних видів палива, систем зниження токсичності двигунів та екологічно раціональних технологій ведення сільського господарства.
New Holland пропонує виробникам товарних культур, тваринницьким фермам, підрядникам, виробникам винограду та спеціалістам, які займаються ландшафтними роботами, величезний вибір легких в управлінні тракторів, комбайнів та навантажувально-розвантажувального обладнання: більше 80 товарних ліній та 300 моделей.
New Holland пропонує найширший вибір сільськогосподарського обладнання, що супроводжується ефективно працюючою службою технічної підтримки та цілим рядом спеціалізованих фінансових послуг від спеціалістів у своїй галузі. Доступна професійна глобальна дилерська мережа гарантує повну підтримку і дає професійні поради з року в рік. Ближче до клієнтів у всіх областях. New Holland - надійний партнер кожного господаря.

https://agriculture.newholland.com/eu/uk-ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Bayer — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Це одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій.
Наша провідна для галузі інноваційна система побудована на унікальному поєднанні насіння, біотехнологій, захисту рослин та цифрових інструментів.
Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини, активно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.


https://www.bayer.com/uk/ua/ukraine-home
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
«ІМК» спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур і є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні.

Напрямки діяльності:
 • виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя);
 • зберігання сільськогосподарських культур;
 • виробництво молока.
imcagro.com.ua

ADAMA Agricultural Solutions

ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Cвітовий лідер із виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості.

Мета ADAMA – надання простих рішень для захисту сільськогосподарських культур за допомогою унікальних продуктів та комбінацій діючих речовин. Ми дбаємо про ваш урожай як про свій власний.
Сьогодні ADAMA нараховує більш ніж 8000 співробітників. Ми співпрацюємо з аграріями у понад 100 країнах світу.

Комплексний та різноманітний асортимент продукції компанії, один із найбільших у світі, об'єднує більш як 270 діючих речовин та понад 1000 готових продуктів.
ADAMA надає рішення для задоволення будь-яких потреб агровиробників для всіх основних сільськогосподарських культур та кожного ринку.
Чуємо > Вивчаємо > Робимо

adama.com | facebook.com/adamaukraine
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Агрохолдинг «Gals Agro» – вертикально інтегрована компанія, яка розпочала свою діяльність в аграрному секторі у 1997 році.

В Київській, Чернігівській, Вінницькій, Полтавській областях компанія обробляє до 40 тисяч гектарів землі. До складу агрохолдингу входять два цукрових заводи, сім агропромислових фірм та два елеватори загальною потужністю 70 тис. т.
«Gals Agro» входить у топ-10 рейтингу консолідованих виробників цукру. Серед найбільших виробників м'яса індички України компанія посідає третє місце. Агрохолдинг має власні потужності для виробництва комбікормів, цим повністю забезпечує потреби своїх господарств.

З 2016 року агрохолдинг започаткував новий напрямок діяльності – альтернативна енергетика. На сьогодні компанія є потужним виробником електроенергії по «зеленому тарифу». Має 3 електростанції.
Стратегічним напрямком «Gals Agro» є багаторічні насадження. Яблуневі сади агрохолдингу – одні з найбільш високоінтенсивних та технологічних садів у Європі. Весь урожай реалізується за кордон. У 2018 році компанія почала втілювати ще один проект багаторічних насаджень –горіховий сад. На черзі посадка другого кластера горіхів італійських сортів.

gals-agro.com

Агросем

СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Агросем – провідний аграрний дистриб'ютор та експерт із забезпечення аграріїв високоякісним насінням, добривами, засобами захисту рослин, технікою, інноваційними технологіями й технологіями точного землеробства. Компанія працює з кращими світовими виробниками на ринку сільського господарства.
У Львівській області компанія має свій логістичний термінал, а починаючи з 2022 року успішно опановує напрям трейдингу, допомагаючи аграріям з реалізацією зернової продукції до країн-імпортерів.
Агросем постійно розширює експертизу, стежить за трендами ринку, щоб пропонувати актуальні та інноваційні рішення в аграрній галузі, в результаті чого допомагає українським аграріям досягти найкращих результатів.

agrosem.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
МХП – вертикально інтегрований холдинг, який є одним з найкращих працедавців в агропромисловому комплексі України. Робочі місця для близько 28 тис. різних спеціалістів створені по всій країні на більш ніж 30 підприємствах Групи в 14 областях. МХП є провідним виробником курятини з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken».
Земельний банк холдингу сягає 370 тис. га, а продукцію реалізують у більше ніж 60 країнах світу.
За підсумками 2018 року МХП визнаний переможцем в спеціальній номінації «Бренд роботодавця» в рейтингу журналу Leadership Journey та взяв 4 номінації в рейтингу кращих роботодавців України. Також компанія входить у ТОП-20 найуспішніших корпоративних інвесторів країни.

www.mhp.com.ua

CREDIT
AGRICOLE

СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Креді Агріколь Банк — найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993 року і надає весь спектр банківських послуг, є стратегічним партнером для агробізнесу та одним із лідерів ринку автокредитування. Банк входить до міжнародної групи Креді Агріколь (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, головного партнера французької економіки.
Підтримка агробізнесу – серед ключових пріоритетів для банку. Креді Агріколь обслуговує зокрема міжнародні корпорації, великі агрохолдинги, середні агропромислові підприємства та невеликі фермерські господарства. 50% кредитного портфеля Креді Агріколь — це кредитування агросектора та переробки, зокрема банк є активним учасником державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» та бере участь в Урядовій програмі з надання державних гарантій.


Креді Агріколь ділиться з клієнтами та партнерами своєю унікальною експертизою, робить свій внесок у розвиток фінансової грамотності учасників ринку. Постійному поглибленню бази знань та практичних навичок сприяє власний навчальний проект «Агрошкола». А ще банк вже 8 років поспіль разом із партнерами створює унікальний інфографічний довідник «Агробізнес України».
Від початку війни в Україні Креді Агріколь має активну соціальну позицію та спрямував 21 млн гривень на різні благодійні проекти, здебільшого на придбання медичного обладнання для лікарень за підтримки благодійного фонду Твоя опора. Водночас Група Креді Агріколь призупинила свою діяльність у росії та запустила надзвичайний фонд солідарності у розмірі 10 млн євро.

Креді Агріколь у ТОП-10 провідних банків України за версією ФінКлуб, визнаний лідером у номінації соціальної відповідальності серед банків та входить в ТОП-3 у номінації надійності банківських депозитів згідно з рейтингом агентства Стандарт-Рейтинг у 2022 році. Входить в ТОП-10 банків за розміром активів.

credit-agricole.ua

Сімейне австрійське підприємство PÖTTINGER

СРІБНИЙ ПАРТНЕР
PÖTTINGER є спеціалістом в області обробітку ґрунту, посіву, догляду за посівами та заготівлі кормів. Компанія PÖTTINGER заснована більше 150 років тому та з того часу працює для успіху своїх клієнтів в сфері сільського господарства.
Компанія PÖTTINGER виробляє машини для обробітку ґрунту, посіву та догляду за посівами (плуги, ротаційні борони, короткобазові дискові борони, культиватори, сівалки, посівні комплекси та комбінації, міжрядні культиватори та ротаційні борони, штригелі) та техніку для заготівлі кормів (косарки, ворушилки, роторні та стрічкові валкувачі, причепи підбирачі та рулонні прес-підбирачі).

PÖTTINGER є світовим лідером на ринку причепів-підбирачів та розробляє якісну та надійну техніку, що задовольняє потреби клієнтів.
Компанія «Пьотінгер Україна», як офіційне представництво, працює в Україні з 2007 року. Наразі ми самостійно забезпечуємо продаж, технологічну підтримку, сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування, займаємо лідируючі позиції в області кормозаготівельної, ґрунтообробної і посівної техніки.

Успішніше з PÖTTINGER — це гасло слугує гарантією ефективності для наших клієнтів. Завдяки неймовірним результатам роботи наших машин і послуг ми гарантуємо, що ставши клієнтом компанії, можна досягнути великих успіхів. Наша мета — полегшити роботу аграріїв та забезпечити стабільне ведення господарства.

poettinger.at

Väderstad

СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Väderstad - це полегшена робота та покращений результат.
Компанія намагається максимально зберегти та втілити в життя ідеї засновника компанії - подружжя Руне та Сів Старк.
Усі зусилля команди спрямовані на розробку сучасних агрегатів, які б виконували декілька операцій за один прохід на високій швидкості. Техніка компанії Väderstad задовольняє будь-які з поставлених вимог. Переваги такого підходу для аграріїв очевидні – якісно підготовлений ґрунт, вчасне проведення сівби, отримання максимального потенціалу висіяної культури, економія часу, палива та коштів.


Розроблені компанією технології обробітку ґрунту та проведення сівби, спеціально сконструйовані для цього культиватори, сівалки та котки забезпечують ефективну роботу в різних кліматичних зонах – від піщаних ґрунтів Австралії до глинистих земель Північної Європи.
Вирощування різних сільськогосподарських культур формує конкретні вимоги щодо якості розпушеного ґрунту, стану поверхні, глибини загортання насіння. Техніка компанії Väderstad задовольняє будь-які з поставлених вимог. Особливо важливим при випробуванні нового обладнання є тісна співпраця з аграріями по всьому світі, отримуючи від них відгуки та пропозиції Väderstad удосконалює машини, розробляє нові.

«Завершити все до дрібниць» – вираз, який завжди повторював засновник компанії Руне Старк. Завдяки ретельним випробуванням та використанню високоякісних компонентів, техніка, що виробляється у Väderstad, є витривалою, має подовжений період використання та низькі експлуатаційні витрати. Компанія настільки впевнена у високій якості нашої продукції, що встановила 2-річну гарантію на весь асортимент техніки.

vaderstad.com

IFC

ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
IFC (Міжнародна фінансова корпорація) є однією з організацій Групи Світового банку та найбільшою установою в галузі глобального розвитку, яка працює виключно з приватним сектором країн, що розвиваються.
Створена 1956 р., IFC перебуває у власності 184 країн-членів, які спільно визначають її політику. Діяльність Корпорації у більш ніж 100 країнах, що розвиваються, дозволяє компаніям та фінансовим установам на ринках, що формуються, створювати робочі місця, забезпечувати податкові надходження, удосконалювати корпоративне управління та покращувати екологічні показники діяльності, а також сприяти місцевим спільнотам.

Україна стала членом IFC у 1993 р.

Бачення IFC: люди повинні мати можливість подолати бідність і змінити своє життя на краще.
Стратегічні пріоритети IFC:
 • Загострити увагу на ринках із підвищеним рівнем ризику.
 • Вирішувати пов'язані зі зміною клімату проблеми та забезпечувати екологічну та соціальну стійкість.
 • Усувати перешкоди для розвитку приватного сектору у сфері інфраструктури, охорони здоров'я, освіти, а також у системі постачання продовольства.
 • Розвивати місцеві фінансові ринки.
 • Будувати довгострокові клієнтські відносини в країнах з ринковою економікою, що формується.


ifc.org

DroneUA

ОСВІТНИЙ ПАРТНЕР
DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.
У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.
DroneUA входить в ТОП 3 найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.

drone.ua
ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
Agrohub — платформа з розвитку агроінновацій. Організація має на меті підвищити ефективність українського агросектору за рахунок впровадження нових технологій, при цьому даючи можливість талантам реалізувати свій потенціал.

Для цього Agrohub працює у 3 напрямках:

1. Діагностика та консалтинг для агрокомпаній
2. Пошук інноваційних рішень
3. Розвиток талантів і трансформація культури
ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
HarvEast - українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами ДП «Ілліч-Агро Донбас» (Донецька обл.), ТОВ «Агро-Холдинг МС» (Київська, Житомирська обл.), а також підприємствами «Харвіст трейдінг», «Харвіст есетс».

Земельний банк - 127 тис. га.


Основні напрямки діяльності Холдингу:

- рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, бобових, кукурудзи);
- молочне тваринництво;
- насінництво (вирощування та доопрацювання насіння);
- садівництво.
Холдинг активно впроваджує системи зрошення, розвиває насіннєвий напрямок - з 2017 року співпрацює зі світовими лідерами з виробництва насіння, в 2018-му запустив в роботу власну насіннєву лінію, заклав горіхові сади.

На фермах HarvEast виробляють молоко преміальної якості.


http://harveast.com/uk/

Agricom Group

ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
Agricom Group – українська агропромислова група, що спеціалізується на виробництві та дистрибуції продуктів харчування.
Лідер із виробництва та переробки безглютенового вівса. Торгові марки «Добродія», San Grano, WOWСЯНКА, YUMMOJI представлені в найбільших національних торгових мережах в усіх регіонах України, а також експортуються до понад 40 країн світу.
У травні 2018 року в смт Михайло-Коцюбинське Чернігівської області запрацював найпотужніший в Європі повністю автоматизований виробничий комплекс із виготовлення пластівців із зернових культур і продуктів на їх основі. Загальний об'єм інвестицій у завод потужністю 12 тис. т пластівців на рік складає понад $13 млн. Велику увагу Група приділяє інноваціям та інвестиціям у розвиток сучасних digital-проектів. Agricom Group входить до 5-ки найінноваційніших агрохолдингів України (за рейтингом AgroHub).
Також компанія входить до ТОП-25 найважливіших інвестиційних проєктів України (рейтинг «Влада та гроші») з проєктом заводу з виготовлення вівсяних пластівців у Чернігівській області. Багато років поспіль Agricom Group є номінантом рейтингу «Аграрна еліта України» (Власна торгова марка, Потужний розвиток, Вертикальна інтеграція, Власна переробка, Розвиток інфраструктури та інші номінації). За результатами 2021 року Agricom Group увійшла до ТОП-50 кращих компаній України та ТОП-25 українських компаній-експортерів (рейтинги «Влада та гроші»).

agricom.com.ua
ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
Місія: Сприяння підвищенню якості освіти задля сталого розвитку аграрного виробництва та сільських територій.
Установа реалізує свою місію шляхом виконання таких напрямів діяльності:
 • сприяння постійному діалогу аграрного бізнесу з освітою для формування практичних компетенцій;
 • формування експериментально-наукових підходів з підвищення якості надання освітніх послуг
 • впровадження інноваційних підходів в організацію практичної підготовки студентів шляхом створення та розвитку мережі навчально-практичних центрів.
nmc-vfpo.com
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕР
AgroPortal.ua - онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України.
Ядро нашої цільової аудиторії - активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.
AgroPortal.ua стартував 1 жовтня 2015 року, над його створенням працює команда професійних редакторів та журналістів.

agroportal.ua
МАРКЕТИНГ ПАРТНЕР
Destra - агентство інтернет-маркетингу, яке спеціалізується на просування аграрних продуктів і бізнесів через всесвітню павутину. Компанія допомагає розвивати і реалізовувати як зарубіжні, так і вітчизняні продукти на території України.
Перше в країні digital-агентство, адаптоване під особливості АПК. Компанія глибоко розбирається в специфіці агромаркетінга і грамотно впроваджує саме ті інструменти, які гарантовано принесуть прибуток.
Головний напрямок: розробка і просування сайтів, які вигідно представляють аграрні компанії в мережі і допомагають споживачам знаходити і купувати їх товари в цифровому середовищі.

destra.link
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети