Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

ПАРТНЕРИ

CТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР
Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP), має стати публічною незалежною компанією, коли попередньо оголошений процес роз'єднання завершиться до червня 2019 року. Підрозділ поєднує в собі сильні сторони DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection та Dow AgroSciences. Глобально в Corteva працюють понад 20 000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу.
Corteva Agriscience забезпечує виробників в усьому світі найповнішим портфелем у галузі, в тому числі деякі з найвідоміших брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™ Seeds, а також удостоєні нагород продукти захисту рослин, одночасно представляючи ринку нові продукти надійного портфоліо.

Український підрозділ Corteva Agriscience™ об'єднує фахівців комерційного офісу в м. Київ та регіональних агрономів, які ведуть діяльність по всій території України, науковців дослідницького центру в с. Любарці та спеціалістів виробничого комплексу в с. Стасі, в який з моменту офіційного
відкриття у 2013 році було інвестовано понад 56 мільйонів
доларів США. Corteva Agriscience™ активно підтримує програми корпоративної соціальної відповідальності та неодноразово визнавалася найкращим місцем роботи в сільськогосподарській галузі України, що забезпечує рівні права та можливості професійного розвитку всім членам колективу. Команда Corteva Agriscience в Україні є міцною завдяки спільному баченню та призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь.

www.ua.corteva.com
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
МХП – вертикально інтегрований холдинг, який є одним з найкращих працедавців в агропромисловому комплексі України. Робочі місця для близько 28 тис. різних спеціалістів створені по всій країні на більш ніж 30 підприємствах Групи в 14 областях. МХП є провідним виробником курятини з найбільшою долею на ринку і високою впізнаваністю брендів своїх продуктів: «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken».
Земельний банк холдингу сягає 370 тис. га, а продукцію реалізують у більше ніж 60 країнах світу.
За підсумками 2018 року МХП визнаний переможцем в спеціальній номінації «Бренд роботодавця» в рейтингу журналу Leadership Journey та взяв 4 номінації в рейтингу кращих роботодавців України. Також компанія входить у ТОП-20 найуспішніших корпоративних інвесторів країни.

www.mhp.com.ua
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
Починаючи з 1895 року компанія New Holland займається розробкою рішень, що підвищують ефективність сільського господарства та його продуктивність за рахунок використання доступних технологій. В 2006 році розпочалося використання стратегії Clean Energy Leader (лідерство в розробці екологічно чистих видів енергії) для активного просування відновлюваних видів палива, систем зниження токсичності двигунів та екологічно раціональних технологій ведення сільського господарства.
New Holland пропонує виробникам товарних культур, тваринницьким фермам, підрядникам, виробникам винограду та спеціалістам, які займаються ландшафтними роботами, величезний вибір легких в управлінні тракторів, комбайнів та навантажувально-розвантажувального обладнання: більше 80 товарних ліній та 300 моделей.
New Holland пропонує найширший вибір сільськогосподарського обладнання, що супроводжується ефективно працюючою службою технічної підтримки та цілим рядом спеціалізованих фінансових послуг від спеціалістів у своїй галузі. Доступна професійна глобальна дилерська мережа гарантує повну підтримку і дає професійні поради з року в рік. Ближче до клієнтів у всіх областях. New Holland - надійний партнер кожного господаря.

agriculture1.newholland.com
ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ПАРТНЕР
IMMER Group – міжнародна промислова група, що спеціалізується на виробництві гнучкого пакування, плівок та етикеток. Маючи високотехнологічні виробничі потужності в Україні та Латвії, входить до ТОП-15 найбільших виробників гнучкого пакування в Європі.

Новітніми напрямками діяльності IMMER Group є виробництво біорозкладної плівки для мульчування, пакувальних матеріалів, придатних до компостування, а також інтеграція в дизайн упаковки сучасних засобів захисту бренду від підробки та контрафакту.

IMMER Group
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
Група компаній «Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні. Має два основні напрями бізнесу: промислове агровиробництво та ланцюг доданої вартості з лану до столу. Управляє 50 виробничими компаніями та 12 елеваторами, які поставляють на світові ринки понад 3 млн. агропродукції на рік. Команда «Агропросперіс» об'єднує 4 000 професіоналів у 14 регіонах України.
«Агропросперіс» – єдиний великий агробізнес в Україні, що надає малим і середнім українським фермерам повний комплекс послуг із вирощування зерна, його зберігання та продажу на світових ринках, а також фінансування через «Агропросперіс Банк».
Інвестор – група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США), яка управляє активами загальною вартістю $3,5 млрд. через різні інвестиційні фонди по всьому світі.

www.agroprosperis.com
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
«ІМК» спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур і є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні.

Напрямки діяльності:
  • виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя);
  • зберігання сільськогосподарських культур;
  • виробництво молока.
imcagro.com.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Це група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, який розвиває свою діяльність, застосовуючи новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. ГК була заснована в 2011 році.

Підприємство спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, пшениці, цукрових буряків і розвитку молочного тваринництва. Надає елеваторні послуги та займається виробництвом цукру.

cygnet.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Bayer — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Це одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій.
Наша провідна для галузі інноваційна система побудована на унікальному поєднанні насіння, біотехнологій, захисту рослин та цифрових інструментів.
Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини, активно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.

www.bayer.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Агрохолдинг «Gals Agro» – вертикально інтегрована компанія, яка розпочала свою діяльність в аграрному секторі у 1997 році.

В Київській, Чернігівській, Вінницькій, Полтавській областях компанія обробляє до 40 тисяч гектарів землі. До складу агрохолдингу входять два цукрових заводи, сім агропромислових фірм та два елеватори загальною потужністю 70 тис. т.
«Gals Agro» входить у топ-10 рейтингу консолідованих виробників цукру.

Серед найбільших виробників м'яса індички України компанія посідає третє місце.

Агрохолдинг має власні потужності для виробництва комбікормів, цим повністю забезпечує потреби своїх господарств.
З 2016 року агрохолдинг започаткував новий напрямок діяльності – альтернативна енергетика. На сьогодні компанія є потужним виробником електроенергії по «зеленому тарифу». Має 3 електростанції.

Стратегічним напрямком «Gals Agro» є багаторічні насадження. Яблуневі сади агрохолдингу – одні з найбільш високоінтенсивних та технологічних садів у Європі. Весь урожай реалізується за кордон. У 2018 році компанія почала втілювати ще один проект багаторічних насаджень –горіховий сад. На черзі посадка другого кластера горіхів італійських сортів.
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Кернел – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. З 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Команда Кернел налічує більше 15 тис. осіб. Щорічно компанія лідирує в рейтингах кращих роботодавців – провідні позиції Кернел підтверджують результати досліджень міжнародної агенції Korn Ferry Hay Group та рейтинги ділових видань.
Сьогодні Кернел обробляє близько 540 тисяч гектарів чорноземів в Україні, впроваджуючи широкий спектр інноваційних рішень. Щорічно компанія постачає на міжнародні ринки понад 4 млн т. кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та ріпаку, вирощуючи власну та закуповуючи продукцію у більш ніж 5 тисяч виробників. Мережа елеваторів Кернел з потужністю одночасного зберігання 2,8 млн т. забезпечує своєчасну логістику зібраного врожаю та закупленого товару. Експорт продукції здійснюють власні портові термінали з потужністю перевалки зернових культур і шроту понад 6 млн т. на рік.
На частку Кернел припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію компанія постачає до понад 60 країн світу. Крім того, Кернел забезпечує бутильованою олією 25% внутрішнього ринку. Найбільш впізнавані торгові марки компанії – «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак», «Маринадо», «Qlio».

www.kernel.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу. Агропромислова компанія LNZ Group є одним із лідерів насіннєвого ринку України. В рамках компанії ми розвиваємо три основні напрямки бізнесу.
Агровиробництво (Agro) — один із найбільших національних агрохолдингів. Це визнаний лідер аграрного ринку країни з виробництва насіння зернових та технічних культур. Компанія має найбільші в Україні площі для вирощування гібридної кукурудзи та соняшнику.

Насінництво (Product) — виробничий напрямок бізнесу ЛНЗ груп, історичне ядро всієї компанії. Він об'єднує весь процес виробництва насіння (від поля до упаковки). Понад 80 років успіху у виробництві насіння є запорукою виробництва насіння найвищої якості.
Дистриб'юція (Market) — компанія національного масштабу, що входить у ТОП-5 дистриб'юторів насіння та ЗЗР в Україні. Ми маємо високий рівень відповідальності перед своїми клієнтами та постачальниками. Це компанія, що найбільш динамічно зростає за обсягом продажів протягом останніх п'яти років.

www.lnz.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Історія компанії Limagrain розпочалася в 1965 році. Кооператив отримав назву Лімагрейн, так як був заснований фермерами в долині річки Лімань, що знаходиться в центральній частині Франції. Тоді виробники насіння вирішили об'єднатися та інвестувати в наукові дослідження задля створення продуктивних гібридів кукурудзи та підвищення цінності своїх угідь. Так був створений перший відомий сорт кукурудзи LG 11, завдяки якому компанія Limagrain швидко стала європейським лідером в галузі основних польових культур. З цього моменту почалося «Велике плавання» Limagrain .
До розгалуженої структури кооперативу входить підрозділ, що спеціалізується на насінні основних польових культур і представлений під міжнародним брендом LG, котрий є європейським лідером на ринку насіння пшениці та кукурудзи силосного напрямку, а також виступає основним гравцем в селекції соняшнику. Як міжнародний кооператив, що заснований фермерами, котрі стоять на чолі правління, Лімагрейн є 4 за величиною насіннєвою компанією у світі.
Створюючи нові сорти та гібриди, Лімагрейн реалізує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу. Світова мережа філіалів компанії охоплює 56 країн. Щороку компанія інвестує в дослідження близько 14 % від свого обороту.

В Україні Лімагрейн представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю й асортиментом

lgseeds.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Група компаній HORSCH — один з провідних світових виробників машин для обробітку ґрунту, посіву та захисту рослин. Сьогодні широка лінійка компанії представлена інноваційними дисковими боронами, культиваторами, посівними комплексами та обприскувачами.
Виробничі підприємства HORSCH знаходяться в Німеччині, США, Росії, Бразилії та Китаї. В 2018 році, з оборотом 402 млн грн, HORSCH досяг найвищого обороту в історії компанії. Частка експорту зросла до 81%. «З любов'ю до землі» — це життєва філософія більше ніж 1600 співробітників HORSCH в усьому світі.
З довгостроковими інвестиціями та новими інноваційними продуктами HORSCH добре підготовлений до викликів майбутнього і є надійним партнером для фермерів в усьому світі.

www.horsch.com
ПАРТНЕР
Agrohub — платформа з розвитку агроінновацій. Організація має на меті підвищити ефективність українського агросектору за рахунок впровадження нових технологій, при цьому даючи можливість талантам реалізувати свій потенціал.

Для цього Agrohub працює у 3 напрямках:
1. Діагностика та консалтинг для агрокомпаній

У 2018 році Agrohub реалізував масштабне дослідження «Інноваційні пріоритети», для чого провів інтерв'ю з 150+ представниками аграрного бізнесу. В результаті був розроблений універсальний інструмент впровадження інновацій в агрокомпаніях і створений National Agenda Innovation Report 2018 (https://agenda-report.agrohub.org).

2. Пошук інноваційних рішень

Проект Agrohub Innovative Solutions — це база перевірених інноваційних рішень, доступних українським аграріям.
Також Agrohub розпочав цикл зустрічей Find Your Agritech, на яких ринок знайомиться зі стартапами з інших країн. У 2017-2018 роках Agrohub спільно з Radar Tech і МХП організували перший в Україні акселератор аграрних інновацій.

3. Розвиток талантів і трансформація культури

Онлайн-курс How to Startup і тулкіт на його основі, створені спільно з МХП, були розраховані не тільки на агросектор, а й на всіх, хто хоче створити свій стартап. Agrohub став ініціатором дискусійної панелі про аграрний потенціал України в рамках Ukraine House Davos на Всесвітньому економічному форумі в Давосі в 2018 році.

Більше інформації на agrohub.org
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕР
AgroPortal.ua - онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України.
Ядро нашої цільової аудиторії - активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.
AgroPortal.ua стартував 1 жовтня 2015 року, над його створенням працює команда професійних редакторів та журналістів.

agroportal.ua
МАРКЕТИНГ ПАРТНЕР
Destra - агентство інтернет-маркетингу, яке спеціалізується на просування аграрних продуктів і бізнесів через всесвітню павутину. Компанія допомагає розвивати і реалізовувати як зарубіжні, так і вітчизняні продукти на території України.
Перше в країні digital-агентство, адаптоване під особливості АПК. Компанія глибоко розбирається в специфіці агромаркетінга і грамотно впроваджує саме ті інструменти, які гарантовано принесуть прибуток.
Головний напрямок: розробка і просування сайтів, які вигідно представляють аграрні компанії в мережі і допомагають споживачам знаходити і купувати їх товари в цифровому середовищі.

destra.link
ПАРТНЕР
Arzinger — незалежна юридична компанія з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні. Компанія є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 16 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни.
Серед клієнтів компанії — провідні представники міжнародного та локального бізнесу.
Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є надійним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики.


arzinger.ua
ПАРТНЕР
Місія: Сприяння підвищенню якості освіти задля сталого розвитку аграрного виробництва та сільських територій.
Установа реалізує свою місію шляхом виконання таких напрямів діяльності:
  • сприяння постійному діалогу аграрного бізнесу з освітою для формування практичних компетенцій;
  • формування експериментально-наукових підходів з підвищення якості надання освітніх послуг
  • впровадження інноваційних підходів в організацію практичної підготовки студентів шляхом створення та розвитку мережі навчально-практичних центрів.
agroosvita.com
ПАРТНЕР
SmartFarming – інтегратор технологій у сільському господарстві, що спеціалізується на підвищенні ефективності та конкурентоспроможності агробізнесу.
Основні напрямки:

  • Автоматизація управління земельним банком;
  • Облік та контроль ТМЦ;
  • Впровадження інструментів Precision Farming;
  • Управління даними.
SmartFarming
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?