НОВАТОРСЬКИЙ ПІДРУЧНИК:
«50 ПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ ПРО АГРОПОЛІТИКУ»

АВТОР: АЛЕКС ЛІССІТСА

Книга, в якій є все, що тобі потрібно знати про аграрну політику України.
Коротко і чітко, простими словами про складні поняття.
Від практикуючого фахівця
з міжнародним ім'ям.
Це лише перший освітній матеріал в рамках проекту «АГРОКЕБЕТИ».

Підписуйся на наші соцмережі та слідкуй за новинами, щоб не пропустити нові проекти від нашої команди!

ЦЯ КНИГА ПОТРІБНА ТОБІ, ЩОБ:

Краще розуміти процеси, безпосередньо пов'язані з життям всіх аграріїв
Максимально швидко зрозуміти складні терміни, які кожен день впливають на тебе і твою справу

Перестати бути спостерігачем, зрозуміти як стати ефективніше і отримувати прибуток в агросфері

Розібратися з причинно-наслідковими зв'язками, що відбуваються в аграрній політиці і приєднатися до інноваторів!

Вникнути в суть глобальних і національних агрополітичних тенденцій, які вже в найближчому майбутньому стануть дійсністю.
Підручник «50 запитань і відповідей про агрополітику» поширюється в pdf-форматі абсолютно безкоштовно.
Багато з тих, хто досяг успіху в українському бізнесі чи політиці, на якомусь етапі зупиняються, і вважають за краще побудувати багатометровий паркан навколо своєї садиби в надії відсидітися від всіх бід і перечекати до кращих часів, поки не зміниться система, або не прийде нове покоління.

Я не хочу чекати, але я і не хочу ініціювати глобальні зміни там, де я мало чого розумію. Аграрна наука і освіта - це ті теми, де я можу і хочу поміняти ситуацію в країні. Я не хочу відсиджуватися в кукурудзі, як багато інших. Тому я ініціював цей проект.
АЛЕКС ЛІССІТСА
 • український громадський діяч

 • провідний спеціаліст аграрного і харчового секторів економіки, аграрний консультант

 • президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу»

 • генеральний директор "ІMK"

 • ідейний лідер проекту "АГРОКЕБЕТИ", ментор, член Наглядової ради
Я розглядаю цей проект як майданчик для дискусій зі студентами на тему того, як відійти від радянських догм і парадигм і перейти в сучасний світ вирішення глобальних питань зміни клімату, безпеки продуктів харчування, нарощування виробництва, продуктивності і т.д.
АЛЕКС ЛІССІТСА
3 РЕЧІ, ЯКІ РОБЛЯТЬ
ЦЮ КНИГУ ОСОБЛИВОЮ
 • 1
  У книзі детально описані унікальні приклади з практики автора, зокрема про успішну модель - Німеччину
 • 2
  Підручник створений для того, щоб сучасні аграрії розуміли тенденції на більш глибокому рівні і покращували свої результати
 • 3
  Невідомий раніше досвід, погляд ТОПового менеджера, який щодня бере участь у розвитку аграрної політики — це все абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ «ПІДРУЧНИК "50 ПИТАНЬ І ВІДПОВІДЕЙ ПРО АГРОПОЛІТИКУ"»

З 2006 року метою проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» є забезпечення поліпшення рамкових умов для українського аграрного сектора і економічної кооперації. Цей комплекс намірів має сприяти сталому розвитку сільського господарства і ефективної переробної промисловості.
Об'єднання передових агропромислових компаній України. У 2018 році УКАБ впевнено утримує статус асоціації № 1 в АПК України, об'єднуючи понад 100 знакових представників галузі. Діяльність УКАБ сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, від залучення інвестицій в глобальних завдань підвищення ефективності роботи аграрних компаній та розробки пропозицій щодо вдосконалення аграрної політики.
Програма підготовки фахівців широкого профілю, які будуть знати основи агротехнологій, успішно орієнтуватися в інструментах менеджменту, управлінні бізнес-процесами, а також отримають навички для особистої результативності та ефективності. Новизна проекту - процес навчання. У програмі - достатній рівень теоретичної бази для набуття практичних навичок під час виробничого стажування під супроводом Ментора і практиків агробізнесу.
AgroPortal.ua - онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України. Ядро цільової аудиторії - активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.
Цей підручник спрямований не тільки на подання міжнародних підходів і опис нових викликів в аграрній політиці, а й, перш за все, на застосування підходів політичного і ринкового аналізу для вирішення конкретних проблем в Україні. Публікацій, присвячених теоретичній і прикладної аграрної політики, українською мовою не багато.

Алекс Ліссітса має відповідну освіту в області аграрної економіки і досвід роботи в науці, в т.ч. в Берлінському університеті імені Гумбольдта. Цим, напевно, пояснюються часті приклади і порівняння з Німеччиною. У той же час, у нього є досвід в управлінні великим с/г підприємством.

Автор відстоює свої позиції безпосередньо, без особливого пафосу. Можна не завжди погоджуватися і відкидати його ідеї, але для цього треба, як мінімум, «ворушити мізками». Мабуть, це те саме, чого він хотів досягти, і, мені здається, у нього виходить. Дякую за виконану роботу, Алекс!
ФОЛЬКЕР ЗАССЕ
Керівник проекту «Німецько-Український Агрополітичний Діалог»

В ТЕБЕ ЩЕ ЗАЛИШИЛИСЯ СУМНІВИ?

давай розберемо їх разом
Наскільки компетентний Алекс Ліссітса в цьому питанні?
Алекс є членом Всесвітньої та Європейської асоціацій аграрних економістів, автором понад 40 наукових публікацій. Був радником міністра аграрної політики і комітету з питань аграрної політики та земельних відносин ВР України.
Чому Алекс Ліссітса вирішив написати і поділитися цією книгою?
Алекс є ідеологом, засновником і керівником проекту "Агрокебети" - магістерської програми для бакалаврів і магістрів; давно веде освітню та просвітницьку діяльність в рамках різних проектів.
Завантажуй підручник «50 запитань і відповідей про агрополітику», просто натиснувши кнопку нижче.
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети