Ніко Хьюзінг
Засновник та власник компанії HuizingHarvest
«Мене звуть Ніко Хьюзінг, і я засновник HuizingHarvest BV в Нідерландах. Я народився і виріс на сімейній фермі батьків на півночі Нідерландів.

Моя любов до сільського господарства зародилася на ріллі моїх батьків. Я виріс в оточенні картоплі, корів та «великих» машин. Після різноманітних стажувань та досвіду роботи за кордоном ідеальне поєднання стало для мене зрозумілим: Міжнародне сільське господарство.

Під час навчання в університеті прикладних наук Ереса в Дронтені я здійснив усі свої практичні навчальні програми за кордоном. Саме звідси почався мій інтерес до міжнародного сільського господарства, особливо у галузі техніки.
Я створив свою компанію після того, як працював у Росії, США, Австралії та Польщі на різних масштабних фермах, дилерах та підрядниках. Я побачив потребу у практичних знаннях для підтримки фермерів та виробників машин у всьому світі.

На сьогоднішній день/сьогодні команда HuizingHarvest складається з 25 людей/працівників, які працюють у понад 60 різних країнах для провідних виробництв та ферм. Від Австралії до США, Близького Сходу, Азії та Центральної та Східної Європи.

HuizingHarvest є міжнародним постачальником послуг для бізнесу в секторі Agri, Food & Tech. Поставити правильних людей у потрібне місце з гнучким ставленням є вирішальним. Таке ставлення у поєднанні з розгалуженою мережею та знаннями сектору робить нас гідним партнером у пошуку потрібного працівника».
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети