Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Геннадій Малий
Головний агроном ДП «Ілліч-Агро Донбас» агрохолдингу HarvEast
Геннадій Малий – високо професійний фахівець в області агрономії з десятирічним досвідом роботи у вітчизняних агро компаніях та за кордоном.

В HarvEast Геннадій займав посаду головного агронома київського активу із земельним банком у 27 тис. га. З лютого 2021 року працює на аналогічній посаді на донбаському активі, який обробляє більше ніж 90 тис. га.


«В цифровому столітті технології для аграрія - вже зовсім не розкіш, а невід'ємний засіб досягнення конкурентних результатів. Якщо високий рівень діджиталізації компанії накладається на гарну аналітику та індивідуальний підхід у її застосуванні, то такий бізнес можна називати ефективним та успішним».

Закінчив Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет за спеціальностями «гідромеліорація» та «агрономія».

Цінний досвід Геннадія по вирощуванню якісного насіння допомагає HarvEast розвивати цей напрямок та досягати кращих результатів в динаміці.

Серед особливих досягнень Геннадія Малого – прискорення темпів діджиталізації виробничих процесів компанії та зростання врожайності за рахунок використання найбільш сучасних аграрних практик.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети