Андрій Андрюшко
Комерційний директор Corteva Agriscience в Україні
Аграрний професіонал у сфері впливових продажів, стратегічного планування, аграрного маркетингу та коучингу з більш ніж 20-річним стажем.

Ефективні проекти та досвід підтверджений багаторічними успішними результатами з компаніями – CNFA, IFC, Land O'Lakes, Kemira-YARA, Monsanto, Syngenta, DOW, DuPont.

Серед найуспішніших проектів та досягнень – впровадження нових продуктів, упакування, брендів на ринку України (більше 10); розвиток успішної стратегії по роботі з ключовими клієнтами (збільшення продажів та долі ринку в три рази за 5 років); впровадження мультибрендового підходу; ефективне поєднання технологічних та комерційних рішень для потреб партнерів та споживачів; будівництво сучасного заводу з виробництва насіння, тощо.
«Життя – це ланцюг із прийнятих рішень. Чим більше правильних рішень, тим міцніше ланцюг»

Андрій Андрюшко
Економіст за фахом, випускник Національного Аграрного Університету 1997 року, Аграрний менеджмент та зовнішньоекономічна діяльність. У 1995 та 1997 роках проходив практику у Міністерстві Аграрної Політики Україна, Зовнішньоекономічний відділ.

«Підвищення кваліфікації» проходив в Університеті Каліфорнії (Девіс) з питань маркетингу та післязбиральної доробки продуктів харчування, а також в Міжнародному Інституті Менеджменту (на базі програми The Chartered Institute of Marketing).

Автор низки фахових статей та професійних видань у сфері маркетингу та продажів. В даний момент керує продажами насіння та засобів захисту рослин українського представництва однієї з найбільших світових аграрних компаній.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети