Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Юлія Каменєва
Директор з маркетингу групи компаній LNZ Group
Навчалася маркетингу і працює в цій сфері вже 12 років, пройшла шлях від асистента маркетингового відділу до директора з маркетингу, вибудовує маркетингові стратегії і допомагає компаніям завойовувати лідируючі позиції на ринку.

Є тренером Освітньої платформи PROFI Space, а також в рамках Навчальної платформи - засновником Marketing PROFI School для новачків і молодих фахівців маркетингу, автором багатьох профільних статей у фахових ЗМІ і автором курсів «основи маркетингу: інтенсивний курс», «маркетингові стратегії в бізнесі: новий підхід», «WOW marketing».
"There will be doubters, haters, non-believers and then there will be you, proving them wrong."

Юлія Каменєва
Навчалася в американській середній школі - Leonardtown High School (2000-2001), Maryland State, а також в University of Passau, Germany (2005).

Теоретичні знання отримувала в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, на факультеті «Міжнародні відносини» за спеціальністю «Міжнародний бізнес», спеціалізація «Міжнародний маркетинг».

Удосконалювала, уточнювала і доповнювала свої знання: міні-МВА по маркетингу в Центральноєвропейському університеті, Будапешт, Угорщина (вересень-жовтень 2013), 2-річна міжнародна програма майбутніх лідерів Regional Leadership Exchange (практичні віддалені кейси та сесії в класі - 2015- 2016, м Амстердам), Стратегічний маркетинг для ТОПів, КМБШ, м.Київ (лютий 2018).
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети