Руслан Мазуренко
Операційний директор агрохолдинга HarvEast
Досвідчений керівник, аграрій за покликанням. Руслан має дві вищих освіти, в тому числі, економічну. До призначення на посаду операційного директора HarvEast він більше 5 років керував дочірнім підприємством «Ілліч-Агро Донбас» – найбільшим регіональним активом агрохолдинга, розташованим у Донецькій області. Окрім цього працював генеральним директором «Володарьске районне ремпідприємство», очолював структурний підрозділ «Харвістремсервіс».

Саме з ДП «Ілліч-Агро Донбас» почалась історія холдингу. До 2013 року колектив обробляв близько 200 тис. га землі, але в ході проведення АТО половину цього земельного банку було втрачено. Під час повномасштабного вторгнення рф в Україну у лютому 2022 р. майже все підприємство опинилось в окупації та було розграбоване.
«В сільському господарстві можна досягнути успіху тільки якщо ти дійсно любиш землю. Бо вона завжди віддячує взаємністю».
Навесні 2022 р. Руслан Мазуренко був переведений у головний офіс агрохолдингу на посаду операційного директора. Його управлінський досвід, унікальні професійні та людські якості допомогли HarvEast зберегти стійкість під час найбільшої кризи від військової агресії рф, спрямувати зусилля колективу на розвиток максимально ефективних бізнес напрямів.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети