Петро Мельник
Cпіввласник та виконавчий директор Agricom Group, президент Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ)
Високопрофесійний менеджер із досвідом роботи понад 20 років у сферах організації та управління фінансовою функцією холдингів та операційного управління холдингами. Має досвід роботи в сільському господарстві, молочній галузі, птахівництві, м'ясопереробці, FMCG, управлінському консалтингу. Працював у таких компаніях як «Вторма Груп», «Основа», «Сван Груп», «ВніпіТрансгаз», «Укргазпроект», «Дубно-Молоко» (ТМ «КОМО»), «Техноніколь Україна» та ін.

З 2014 року займає позицію виконавчого директора Agricom Group. За час його керівництва група увійшла до ТОП-5 найінноваційніших агрокомпаній України, ТМ «Добродія» стала №1 з виробництва вівсяних пластівців, а побудований в Чернігівській області завод – одним із найпотужніших і технологічних, сучасних заводів Європи.
У 2021 році Петра призначено президентом Українського клубу аграрного бізнесу.

Петро Мельник закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем'янчука (м. Рівне), вивчав стратегічний менеджмент в Chartered Management Institute (Лондон), навчався на програмі МВА у Шеффілдському університеті (Великобританія), навчався в Гарвардській школі бізнесу (США) на програмі «Агро семінар». Є членом СЕО Club, Young Presidents Organization (YPO).
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети