Володимир Першута
Керівник з продажів Brevant Seeds в Україні
Володимир має 17-річний досвід роботи на аграрному ринку.

Вищу освіту отримав в Національному Технічному Університеті України «Київський Політехнічний Інститут».

Одразу після закінчення навчання розпочинає працювати в компанії МПП Фірма «Ерідон» в 2002 році. Основні напрямки роботи: трейдерство зерновими та цукром. Згодом переходить у напрямок насіння с/г культур. Володимир допомагає створювати відділ насіння компанії та разом із командою виводить даний напрямок в лідери на ринку України.

З 2013 року розпочинає співпрацю з компанією «DOW AgroSciences» де разом із командою розвиває напрямок насіння. З часом стає керівником в Україні та допомагає компанії зростати.
Після об'єднання «DOW» та «DuPont» працює в новоствореній Corteva Agriscience, де відповідає за розвиток бренду Brevant Seeds.

Протягом роботи в компаніях Володимир приймав участь у створенні успішних команд, організував та провів значну кількість семінарів, навчань, тренінгів як для співробітників так і для представників господарств та дистриб'ютрів з різних регіонів України.

Набуті знання та досвід допомагають Володимиру рухатись із однодумцями до нових перемог та розвивати Сільське Господарство України.
ПРИЄДНУЙСЯ ДО АГРОРОДИНИ
Для того, щоб отримати додаткову інформацію та стати учасником проекту Агрокебети, заповни форму:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close