Володимир Першута
Керівник з продажів Brevant Seeds в Україні
Володимир має 17-річний досвід роботи на аграрному ринку.

Вищу освіту отримав в Національному Технічному Університеті України «Київський Політехнічний Інститут».

Одразу після закінчення навчання розпочинає працювати в компанії МПП Фірма «Ерідон» в 2002 році. Основні напрямки роботи: трейдерство зерновими та цукром. Згодом переходить у напрямок насіння с/г культур. Володимир допомагає створювати відділ насіння компанії та разом із командою виводить даний напрямок в лідери на ринку України.

З 2013 року розпочинає співпрацю з компанією «DOW AgroSciences» де разом із командою розвиває напрямок насіння. З часом стає керівником в Україні та допомагає компанії зростати.
Після об'єднання «DOW» та «DuPont» працює в новоствореній Corteva Agriscience, де відповідає за розвиток бренду Brevant Seeds.

Протягом роботи в компаніях Володимир приймав участь у створенні успішних команд, організував та провів значну кількість семінарів, навчань, тренінгів як для співробітників так і для представників господарств та дистриб'ютрів з різних регіонів України.

Набуті знання та досвід допомагають Володимиру рухатись із однодумцями до нових перемог та розвивати Сільське Господарство України.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети