Олег Рябов
Заступник генерального директора агрохолдингу «Gals Agro» з питань економіки
Керівник напрямку альтернативної енергетики. Досвідчений фінансовий консультант з показовою історією роботи в галузі управлінського консалтингу.

Освіту здобув у Київському інституті інженерів цивільної авіації (зараз Національний авіаційний університет). Магістр бізнес-адміністрування (EMBA) МІМ Київ.

Спеціаліст з оптимізації бізнес-процесів, бізнес-планування, ІТ-стратегії, впровадження ERP та CRM систем.

Протягом семи років працював у компанії UMC на посаді керівника відділу розрахунків з абонентами та фінансової безпеки. Серед здобутків – впровадження першими у Східній Європі проекту SAP RM-CA, та перший в Україні Ко-бренд UMC-VISA-AVAL.
«Високі технології - це майбутнє сільського господарства України, але сучасні керівники мають бути готові до їх впровадження вже сьогодні»

Олег Рябов
В компанії Foxtrot Group обіймав посаду заступника директора з питань економіки, начальника відділу бюджету та фінансового аналізу. За час роботи була впроваджена модель бюджетування та управлінського обліку для керуючої компанії.

З 2016 року очолює новий напрямок діяльності агрохолдингу «Gals Agro» – розвиток альтернативної енергетики. На сьогодні у холдингу працюють вже два біогазових заводи. На поточний рік заплановано запуск ще двох заводів та фотоелектростанції.
ПРИЄДНУЙСЯ ДО АГРОРОДИНИ
Для того, щоб отримати додаткову інформацію та стати учасником проекту Агрокебети, заповни форму:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close