Олександр Вержиховський
Операційний директор ІМК
Олександр працює в компанії з 2013 року, відповідає за загальну систему операційної діяльності компанії. Має понад 10 років досвіду проектного управління у сфері АПК.


У 2010 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України та отримав кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини, а також ступінь магістра напряму «Якість, стандартизація, сертифікація». В цьому ж році завершив навчання в Університеті ім. Гумбольдта (Німеччина) за напрямом «Управління якістю і процесами».


facebook
«Сільське господарство – один із найскладніших, але одночасно і один із найцікавіших секторів для управлінця. Адже такою динамікою розвитку, яка сьогодні спостерігається в агросекторі України, не може похвалитись жоден інший сектор економіки. І в такому середовищі управлінцю не просто необхідно бути готовим до всіх цих змін, але й стояти у них на чолі»

Олександр Вержиховський


До посади операційного директора ІМК, Олександр Вержиховський два роки керував одним із регіональних підприємств ІМК, до складу якого входить сільськогосподарське підприємство з 20,5 тис. га землі в обробітку та потужностями зі зберігання зернових у 160 тис. тонн.

Перед цим координував проект із залученням зовнішніх консультантів по оптимізації бізнес-процесів, кадрової структури та системи мотивації ІМК.

До сфери відповідальності операційного директора ІМК входить управління операційною діяльністю холдингу на всьому виробничому ланцюгу, починаючи з вирощування ключових культур, їх доробки та зберігання і закінчуючи виробничою логістикою, а також виробництвом продукції тваринництва.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних