Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Олександр Астраханцев
Директор з маркетингу «Лімагрейн Україна»
1991 - 1996 рр. - навчався в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва на агрономічному факультеті за спеціальністю «Селекція та генетика с.-г. рослин». Закінчив з відзнакою.
1996 – 1999 рр. аспірантура Інституту рослинництва ім.В.Я.Юр'єва (Харків) за спеціальністю «Селекція та генетика рослин»

1999 – 2000 рр. гол.агроном КСП/СТОВ «Надія» в складі АФ «Шахтар» ДП «Шахта ім.Засядько»
2001 – 2003 рр. менеджер по продажам ЗЗР компанії «Агрохімальянс» в Харківській області
2005 -2009 рр. регіональний менеджер по продажам ЗЗР ТОВ «Сингента-Україна» в Харківській област«Праця в АГРО в Україні має передбачати та враховувати фактор сезонності виробництва й значно вищої ціни кожної технологічної помилки , бо щось зробити по-іншому можна буде тільки в наступному сезоні. Агровиробництво – це не заводський конвеєр в цеху, це багаторівнева складна система з багатьма невідомими та постійними зворотними зв'язками, помноженими на поточну зміну технологічного укладу. Тут і складно й цікаво, тут майбутнє ближче до нас , ніж в багатьох інших галузях. Сюди варто йти, бо тут можна розвиватися в будь-якому напрямку! АГРО – це серйозно та надовго!»
2010-2017 рр. на різних посадах в центральному офісі в відділі маркетингу ТОВ «Сингента-Україна» (продакт-менеджер, КАМ, КАМ-Lead CIS), діяльність пов'язана з протруйниками насіння, співпрацею з насіннєвими компаніями. Працював в міжнародній команді менеджерів по ключовим клієнтам.

2017- по сьогодні – директор з маркетингу ТОВ «Лімагрейн Україна», що очолює команду справжніх професіоналів, одну з найкращих на ринку з огляду на поєднання кваліфікації та результативності їхньої роботи.

В активі маємо успішні впровадження Програм Лояльності для кінцевих споживачів (Смарт Вибір), концепції Агроплатформа Лімагрейн (Дні поля та Конференції) та різних промо-активностей (ЛГ Ваучер тощо), що сприяє щорічному зростанню продаж та збільшенню долі ринку Лімагрейн на українському АГРО-ринку, підвищенню впізнаваності
бренду та зміцненню його авторитету серед аграріїв України.


FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети