Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

ПАРТНЕРИ

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
Починаючи з 1895 року компанія New Holland займається розробкою рішень, що підвищують ефективність сільського господарства та його продуктивність за рахунок використання доступних технологій. В 2006 році розпочалося використання стратегії Clean Energy Leader (лідерство в розробці екологічно чистих видів енергії) для активного просування відновлюваних видів палива, систем зниження токсичності двигунів та екологічно раціональних технологій ведення сільського господарства.
New Holland пропонує виробникам товарних культур, тваринницьким фермам, підрядникам, виробникам винограду та спеціалістам, які займаються ландшафтними роботами, величезний вибір легких в управлінні тракторів, комбайнів та навантажувально-розвантажувального обладнання: більше 80 товарних ліній та 300 моделей.
New Holland пропонує найширший вибір сільськогосподарського обладнання, що супроводжується ефективно працюючою службою технічної підтримки та цілим рядом спеціалізованих фінансових послуг від спеціалістів у своїй галузі. Доступна професійна глобальна дилерська мережа гарантує повну підтримку і дає професійні поради з року в рік. Ближче до клієнтів у всіх областях. New Holland - надійний партнер кожного господаря.

agriculture1.newholland.com
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Bayer — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Це одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій.
Наша провідна для галузі інноваційна система побудована на унікальному поєднанні насіння, біотехнологій, захисту рослин та цифрових інструментів.
Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини, активно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.

www.bayer.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Агрохолдинг «Gals Agro» – вертикально інтегрована компанія, яка розпочала свою діяльність в аграрному секторі у 1997 році.

В Київській, Чернігівській, Вінницькій, Полтавській областях компанія обробляє до 40 тисяч гектарів землі. До складу агрохолдингу входять два цукрових заводи, сім агропромислових фірм та два елеватори загальною потужністю 70 тис. т.
«Gals Agro» входить у топ-10 рейтингу консолідованих виробників цукру.

Серед найбільших виробників м'яса індички України компанія посідає третє місце.

Агрохолдинг має власні потужності для виробництва комбікормів, цим повністю забезпечує потреби своїх господарств.

З 2016 року агрохолдинг започаткував новий напрямок діяльності – альтернативна енергетика. На сьогодні компанія є потужним виробником електроенергії по «зеленому тарифу».
Має 4 заводи з переробки відходів сільськогосподарського виробництва та енергетичних культур у "зелену" енергію. Загальна потужність становить 7,5 МВт.

Стратегічним напрямком «Gals Agro» є багаторічні насадження. Яблуневі сади агрохолдингу – одні з найбільш високоінтенсивних та технологічних садів у Європі. Весь урожай реалізується за кордон. У 2018 році компанія почала втілювати ще один проект багаторічних насаджень –горіховий сад. На черзі посадка другого кластера горіхів італійських сортів.
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
«ІМК» спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур і є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні.

Напрямки діяльності:
  • виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя);
  • зберігання сільськогосподарських культур;
  • виробництво молока.
imcagro.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Історія компанії Limagrain розпочалася в 1965 році. Кооператив отримав назву Лімагрейн, так як був заснований фермерами в долині річки Лімань, що знаходиться в центральній частині Франції. Тоді виробники насіння вирішили об'єднатися та інвестувати в наукові дослідження задля створення продуктивних гібридів кукурудзи та підвищення цінності своїх угідь. Так був створений перший відомий сорт кукурудзи LG 11, завдяки якому компанія Limagrain швидко стала європейським лідером в галузі основних польових культур. З цього моменту почалося «Велике плавання» Limagrain .
До розгалуженої структури кооперативу входить підрозділ, що спеціалізується на насінні основних польових культур і представлений під міжнародним брендом LG, котрий є європейським лідером на ринку насіння пшениці та кукурудзи силосного напрямку, а також виступає основним гравцем в селекції соняшнику. Як міжнародний кооператив, що заснований фермерами, котрі стоять на чолі правління, Лімагрейн є 4 за величиною насіннєвою компанією у світі.
Створюючи нові сорти та гібриди, Лімагрейн реалізує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу. Світова мережа філіалів компанії охоплює 56 країн. Щороку компанія інвестує в дослідження близько 14 % від свого обороту.

В Україні Лімагрейн представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю й асортиментом

lgseeds.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
HORSCH - один із провідних світових виробників сучасної та інноваційної сільськогосподарської техніки. Компанія була заснована в 1984 році в Швандорфі, Баварія. З того часу компанія виробляє сільськогосподарську техніку, яка відповідає найвищим стандартам та сприяє сталому сільському господарству. Основна увага приділяється розробці продуктів для обробітку ґрунту, сівби та захисту рослин.
Гасло "Сільське господарство з пристрастю" активно підтримує близько 1700 співробітників у всьому світі, починаючи від виробництва і закінчуючи управлінням, і це не просто порожня фраза. Вона чудово описує дії кожного працівника. 2019 фінансовий рік став найуспішнішим у все ще молодій історії компанії, було досягнуто продажів близько 424 мільйони євро. Частка експорту становить 81%. Сім'я Хорш досі вважає себе фермерами і веде власне дослідне господарство площею 3000 га в чеському місті Кнежмост. На цій фермі досліджують різні системи землеробства та випробовують розроблені машини в реальних умовах.
Зв'язок та обмін досвідом з клієнтами по всьому світу завжди були головним пріоритетом у HORSCH. Завдяки такому високому рівню контакту з клієнтами, HORSCH завжди знає, які питання хвилюють фермерів і що буде важливим у майбутньому.


HORSCH постійно працює над новими розробками, щоб продовжувати задовольняти ці вимоги до сільського господарства.

www.horsch.com
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети