Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

ПАРТНЕРИ ПОПЕРЕДНІХ СЕЗОНІВ

CТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР
Corteva Agriscience™ надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість - включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин – водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій.
Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами по всій продовольчій системі, оскільки вона виконує своє зобов'язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 року. Раніше компанія була підрозділом сільського господарства DowDuPont. Глобально в Corteva працюють понад 20,000 професіоналів в більш ніж 130 країнах, пропонуючи найкращі рішення для кожного регіону світу.

Український підрозділ Corteva Agriscience™ об'єднує фахівців комерційного офісу в м. Київ та регіональних агрономів, які ведуть діяльність по всій території України, науковців дослідницького центру
в с. Любарці та спеціалістів виробничого комплексу в с. Стасі, в який з моменту офіційного відкриття у 2013 році було інвестовано понад 56 мільйонів
доларів США.

Corteva Agriscience™ активно підтримує програми корпоративної соціальної відповідальності та неодноразово визнавалася найкращим місцем роботи в сільськогосподарській галузі України, що забезпечує рівні права та можливості професійного розвитку всім членам колективу. Команда Corteva Agriscience в Україні є міцною завдяки спільному баченню та призначенню збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток наступних поколінь.

www.ua.corteva.com
СПЕЦІАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
Група компаній «Агропросперіс» фінансує виробництво та експорт агропродукції в Україні. Має два основні напрями бізнесу: промислове агровиробництво та ланцюг доданої вартості з лану до столу. Управляє 50 виробничими компаніями та 12 елеваторами, які поставляють на світові ринки понад 3 млн. агропродукції на рік. Команда «Агропросперіс» об'єднує 4 000 професіоналів у 14 регіонах України.
«Агропросперіс» – єдиний великий агробізнес в Україні, що надає малим і середнім українським фермерам повний комплекс послуг із вирощування зерна, його зберігання та продажу на світових ринках, а також фінансування через «Агропросперіс Банк».
Інвестор – група інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital (США), яка управляє активами загальною вартістю $3,5 млрд. через різні інвестиційні фонди по всьому світі.

www.agroprosperis.com
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Кернел – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. З 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

Команда Кернел налічує більше 15 тис. осіб. Щорічно компанія лідирує в рейтингах кращих роботодавців – провідні позиції Кернел підтверджують результати досліджень міжнародної агенції Korn Ferry Hay Group та рейтинги ділових видань.
Сьогодні Кернел обробляє близько 540 тисяч гектарів чорноземів в Україні, впроваджуючи широкий спектр інноваційних рішень. Щорічно компанія постачає на міжнародні ринки понад 4 млн т. кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та ріпаку, вирощуючи власну та закуповуючи продукцію у більш ніж 5 тисяч виробників. Мережа елеваторів Кернел з потужністю одночасного зберігання 2,8 млн т. забезпечує своєчасну логістику зібраного врожаю та закупленого товару. Експорт продукції здійснюють власні портові термінали з потужністю перевалки зернових культур і шроту понад 6 млн т. на рік.
На частку Кернел припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію компанія постачає до понад 60 країн світу. Крім того, Кернел забезпечує бутильованою олією 25% внутрішнього ринку. Найбільш впізнавані торгові марки компанії – «Щедрий Дар», «Стожар», «Чумак», «Маринадо», «Qlio».

www.kernel.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Це група сільськогосподарських компаній з іноземним капіталом, який розвиває свою діяльність, застосовуючи новітні технології вирощування сільськогосподарських культур. ГК була заснована в 2011 році.

Підприємство спеціалізується на вирощуванні кукурудзи, сої, пшениці, цукрових буряків і розвитку молочного тваринництва. Надає елеваторні послуги та займається виробництвом цукру.

cygnet.ua

Агрейн

ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Група компаній «Агрейн» об'єднує підприємства, які обробляють 110 тис. га землі в 6 областях України, розвивають племінне та товарне свинарство, вирощують ВРХ молочного та м'ясного напрямку продуктивності. До складу групи входять 4 елеваторних комплекси, логістична та трейдингова компанії.
Підприємства ГК «Агрейн» є лідерами з виробництва сільськогосподарської продукції у своїх регіонах. Спеціалісти «Агрейна» віддають перевагу інтенсивним технологіям вирощування та годівлі, постійно вдосконалюють такі технології.
Проекти співпраці з місцевими громадами реалізує Благодійний фонд «Агрейн».
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети