Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close

ПАРТНЕРИ

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
З 1895 року компанія New Holland займається розробкою рішень, що підвищують ефективність сільського господарства та його продуктивність за рахунок використання доступних технологій. В 2006 році розпочалося використання стратегії Clean Energy Leader (лідерство в розробці екологічно чистих видів енергії) для активного просування відновлюваних видів палива, систем зниження токсичності двигунів та екологічно раціональних технологій ведення сільського господарства.
New Holland пропонує виробникам товарних культур, тваринницьким фермам, підрядникам, виробникам винограду та спеціалістам, які займаються ландшафтними роботами, величезний вибір легких в управлінні тракторів, комбайнів та навантажувально-розвантажувального обладнання: більше 80 товарних ліній та 300 моделей.
New Holland пропонує найширший вибір сільськогосподарського обладнання, що супроводжується ефективно працюючою службою технічної підтримки та цілим рядом спеціалізованих фінансових послуг від спеціалістів у своїй галузі. Доступна професійна глобальна дилерська мережа гарантує повну підтримку і дає професійні поради з року в рік. Ближче до клієнтів у всіх областях. New Holland - надійний партнер кожного господаря.

https://agriculture.newholland.com/eu/uk-ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
«ІМК» спеціалізується на вирощуванні зернових та олійних культур і є однією з 10 найбільших аграрних компаній в Україні.

Напрямки діяльності:
  • виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя);
  • зберігання сільськогосподарських культур;
  • виробництво молока.
imcagro.com.ua
ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
Bayer — це міжнародна компанія, що працює в сферах охорони здоров'я та сільського господарства. Це одна зі світових інноваційних компаній-лідерів в області захисту рослин, насіння та біотехнологій.
Наша провідна для галузі інноваційна система побудована на унікальному поєднанні насіння, біотехнологій, захисту рослин та цифрових інструментів.
Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні ЗЗР, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини, активно розвиває напрямок ресурсозберігаючого землеробства.


https://www.bayer.com/uk/ua/ukraine-home
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Агрохолдинг «Gals Agro» – вертикально інтегрована компанія, яка розпочала свою діяльність в аграрному секторі у 1997 році.

В Київській, Чернігівській, Вінницькій, Полтавській областях компанія обробляє до 40 тисяч гектарів землі. До складу агрохолдингу входять два цукрових заводи, сім агропромислових фірм та два елеватори загальною потужністю 70 тис. т.
«Gals Agro» входить у топ-10 рейтингу консолідованих виробників цукру. Серед найбільших виробників м'яса індички України компанія посідає третє місце. Агрохолдинг має власні потужності для виробництва комбікормів, цим повністю забезпечує потреби своїх господарств.

З 2016 року агрохолдинг започаткував новий напрямок діяльності – альтернативна енергетика. На сьогодні компанія є потужним виробником електроенергії по «зеленому тарифу». Має 3 електростанції.
Стратегічним напрямком «Gals Agro» є багаторічні насадження. Яблуневі сади агрохолдингу – одні з найбільш високоінтенсивних та технологічних садів у Європі. Весь урожай реалізується за кордон. У 2018 році компанія почала втілювати ще один проект багаторічних насаджень –горіховий сад. На черзі посадка другого кластера горіхів італійських сортів.

gals-agro.com
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Історія компанії Limagrain розпочалася в 1965 році. Кооператив отримав назву Лімагрейн, так як був заснований фермерами в долині річки Лімань, що знаходиться в центральній частині Франції. Тоді виробники насіння вирішили об'єднатися та інвестувати в наукові дослідження задля створення продуктивних гібридів кукурудзи та підвищення цінності своїх угідь. Так був створений перший відомий сорт кукурудзи LG 11, завдяки якому компанія Limagrain швидко стала європейським лідером в галузі основних польових культур. З цього моменту почалося «Велике плавання» Limagrain.
До розгалуженої структури кооперативу входить підрозділ, що спеціалізується на насінні основних польових культур і представлений під міжнародним брендом LG, котрий є європейським лідером на ринку насіння пшениці та кукурудзи силосного напрямку, а також виступає основним гравцем в селекції соняшнику. Як міжнародний кооператив, що заснований фермерами, котрі стоять на чолі правління, Лімагрейн є 4 за величиною насіннєвою компанією у світі.
Створюючи нові сорти та гібриди, Лімагрейн реалізує насіння польових та овочевих культур, а також зернові інгредієнти в більш ніж 140 країнах світу. Світова мережа філіалів компанії охоплює 56 країн. Щороку компанія інвестує в дослідження близько 14 % від свого обороту.

В Україні Лімагрейн представлена з 2008 року і впевнено завойовує ринок якістю продуктів, їх унікальністю й асортиментом.

lgseeds.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Група компаній HORSCH — один з провідних світових виробників машин для обробітку ґрунту, посіву та захисту рослин. Сьогодні широка лінійка компанії представлена інноваційними дисковими боронами, культиваторами, посівними комплексами та обприскувачами.
Виробничі підприємства HORSCH знаходяться в Німеччині, США, Росії, Бразилії та Китаї. В 2018 році, з оборотом 402 млн грн, HORSCH досяг найвищого обороту в історії компанії. Частка експорту зросла до 81%. «З любов'ю до землі» — це життєва філософія більше ніж 1600 співробітників HORSCH в усьому світі.
З довгостроковими інвестиціями та новими інноваційними продуктами HORSCH добре підготовлений до викликів майбутнього і є надійним партнером для фермерів в усьому світі.

www.horsch.com

LNZ

ЗОЛОТИЙ ПАРТНЕР
LNZ Group — український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві і зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединського насіннєвого заводу.
Компанія розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб'юцію. Обробляє 83 тис. га землі та має більше 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 33 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по
виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.

www.lnz.com.ua
РЕГІОНАЛЬНИЙ ПАРТНЕР
HarvEast - українська компанія, що управляє сільськогосподарськими активами ДП «Ілліч-Агро Донбас» (Донецька обл.), ТОВ «Агро-Холдинг МС» (Київська, Житомирська обл.), а також підприємствами «Харвіст трейдінг», «Харвіст есетс».

Земельний банк - 127 тис. га.


Основні напрямки діяльності Холдингу:

- рослинництво (вирощування пшениці, соняшнику, бобових, кукурудзи);
- молочне тваринництво;
- насінництво (вирощування та доопрацювання насіння);
- садівництво.
Холдинг активно впроваджує системи зрошення, розвиває насіннєвий напрямок - з 2017 року співпрацює зі світовими лідерами з виробництва насіння, в 2018-му запустив в роботу власну насіннєву лінію, заклав горіхові сади.

На фермах HarvEast виробляють молоко преміальної якості.


http://harveast.com/uk/
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
«Сингента» — це провідна агрохімічна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки у світі, даючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси.
Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою вдосконалити сучасні підходи до вирощування рослин.

Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

https://www.syngenta.ua/
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Компанія ДП «Амазоне – Україна» є дочірнім підприємством AMAZONEN-WERKE H. Dreyer GmbH & Co. KG та працює на ринку України більше 20 років.
Вона також являється генеральним імпортером сільськогосподарської та комунальної техніки в Україну. На даний час Компанія ДП «Амазоне – Україна» є одним з лідерів у продажах сільськогосподарської техніки в Україні,
приділяє велику увагу сервісному обслуговуванню, приймає активну участь в спеціалізованих виставках сільськогосподарської техніки на території України.

amazone.com.ua
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
Ми з вами, так чи інакше, виконуємо благородну місію – годуємо весь світ. Тому важливо дотримуватись системного підходу в роботі, для нас це:
  • Розробка, виготовлення та продаж найсучаснішої сільськогосподарської техніки для різноманітних задач по всьому світу. Наше обслуговування та сервіс, створене для того, щоб ваша техніка працювала довго та ефективно.
  • Наші клієнти отримують не тільки найкращу техніку, але й повернення інвестицій. Завдяки новітнім технологіям клієнти збільшують свій врожай і витрачають на це менше ресурсів.
  • Завдяки нашим принципам роботи, ми завжди діємо в рамках законів та етичних норм.
ПАРТНЕР
Agrohub — платформа з розвитку агроінновацій. Організація має на меті підвищити ефективність українського агросектору за рахунок впровадження нових технологій, при цьому даючи можливість талантам реалізувати свій потенціал.

Для цього Agrohub працює у 3 напрямках:

1. Діагностика та консалтинг для агрокомпаній
2. Пошук інноваційних рішень
3. Розвиток талантів і трансформація культури
ПАРТНЕР
Місія: Сприяння підвищенню якості освіти задля сталого розвитку аграрного виробництва та сільських територій.
Установа реалізує свою місію шляхом виконання таких напрямів діяльності:
  • сприяння постійному діалогу аграрного бізнесу з освітою для формування практичних компетенцій;
  • формування експериментально-наукових підходів з підвищення якості надання освітніх послуг
  • впровадження інноваційних підходів в організацію практичної підготовки студентів шляхом створення та розвитку мережі навчально-практичних центрів.
nmc-vfpo.com
ПАРТНЕР
Головною метою роботи є досягнення більш високого проходу, ROI, ROA, EBITDA бізнесу і ринкової капіталізації клієнтської компанії. Успішно реалізовано понад 150 проектів. Компанія є пре-кваліфікованим консультантом Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, членом ЕВА та АСС.
Один із принципових аспектів в роботі компанії — забезпечити клієнтам не локальні поліпшення окремо взятих функцій, а системний погляд на компанію. Компанія розробляє чіткі рекомендації довгострокового поліпшення, та супроводжує клієнта на цьому складному, але амбітному шляху перетворень.
Компанія поділяє відповідальність за власні рекомендації, реалізуючи багато проектів на принципах success fee based.

Apple Consulting
АКАДЕМІЧНИЙ ПАРТНЕР
Фірма PwC присутня на українському ринку з 1993 року. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі, що пропонують клієнтам повний спектр послуг. Компанія прагне надавати аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги найвищої якості.
Мета – бути найкращими. Інновації та прагнення досягати найвищого результату становлять основу розвитку компанії. Саме тому PwC вже багато років встановлює стандарти з надання професійних послуг.

pwc.com
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ ПАРТНЕР
AgroPortal.ua - онлайн-ресурс ексклюзивної, актуальної, якісної і корисної інформації про агропромисловий комплекс України.
Ядро нашої цільової аудиторії - активні успішні люди, які формують «аграрне» життя країни.
AgroPortal.ua стартував 1 жовтня 2015 року, над його створенням працює команда професійних редакторів та журналістів.

agroportal.ua
МАРКЕТИНГ ПАРТНЕР
Destra - агентство інтернет-маркетингу, яке спеціалізується на просування аграрних продуктів і бізнесів через всесвітню павутину. Компанія допомагає розвивати і реалізовувати як зарубіжні, так і вітчизняні продукти на території України.
Перше в країні digital-агентство, адаптоване під особливості АПК. Компанія глибоко розбирається в специфіці агромаркетінга і грамотно впроваджує саме ті інструменти, які гарантовано принесуть прибуток.
Головний напрямок: розробка і просування сайтів, які вигідно представляють аграрні компанії в мережі і допомагають споживачам знаходити і купувати їх товари в цифровому середовищі.

destra.link
ПАРТНЕР
Arzinger — незалежна юридична компанія з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні. Компанія є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 16 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни.
Серед клієнтів компанії — провідні представники міжнародного та локального бізнесу.
Arzinger дотримується високих стандартів надання юридичних послуг та є надійним партнером з урахуванням її величезного досвіду роботи в різних секторах бізнесу та сферах юридичної практики.


arzinger.ua
Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети