Стань студентом прогресивної програми - отримай квиток у майбутнє!
Який диплом ти маєш?
Обери один із університетів, в якому бажаєш навчатися на програмі “Агрокебети”:
Сергій Харін
Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™
Відповідає за стратегічне планування, управління та розвиток компанії на вищезазначеній території.

Розпочавши свою роботу в бізнесі засобів захисту рослин компанії DuPont у 2010 році на посаді Менеджера з маркетингу країн Східної Європи та Центральної Азії, Сергію вдалося досягти подвоєння річних показників продажів та залишити прибутковість в компанії під час різних кризових періодів.

Починаючи з 2013 року, Сергій перейшов на посаду Керівника бізнес підрозділу Східної Європи та Центральної Азії, а з 2015 року став Керуючим Директором ТОВ «Дюпон Україна».


«Інновації — це вимога, а не примха»


Сергій Харін
За період роботи в компанії DuPont в Україні, Сергію вдалося значно покращити фінансові показники, запустити низку нових продуктів на ринку, розвинути місцеву команду та зберегти високий рівень її мотивації, заснований на цінностях компанії.

Сергій Харін розпочав свою професійну кар'єру у 1993 в сільськогосподарській компанії AgrEvo на посаді Менеджера з маркетингу в Україні та Молдові, та до приходу в DuPont працював у таких сільськогосподарських компаніях, як Aventis CropScience, AgrochemTechnology, Bayer CropScience, UKEA Grain Logistic and Trading Hub, де займав керівні посади.

Сергій здобув вищу освіту у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва та має ступінь Кандидата сільськогосподарських наук Харківського державного науково-дослідницького інституту агрохімії та ґрунтознавства України. Має сертифікацію Green Belt програми Міжнародної Асоціації Six Sigma (IASSC).
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
© 2020 Aгрокебети