Сергій Харін
Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience™, Сільськогосподарського підрозділу DowDuPont
Відповідає за стратегічне планування, управління та розвиток компанії на вищезазначеній території.

Розпочавши свою роботу в бізнесі засобів захисту рослин компанії DuPont у 2010 році на посаді Менеджера з маркетингу країн Східної Європи та Центральної Азії, Сергію вдалося досягти подвоєння річних показників продажів та залишити прибутковість в компанії під час різних кризових періодів.

Починаючи з 2013 року, Сергій перейшов на посаду Керівника бізнес підрозділу Східної Європи та Центральної Азії, а з 2015 року став Керуючим Директором ТОВ «Дюпон Україна» яким і залишається під час трансформації компанії в теперішній час.


«Інновації — це вимога, а не примха»


Сергій Харін
За період роботи в компанії DuPont в Україні, Сергію вдалося значно покращити фінансові показники, запустити низку нових продуктів на ринку, розвинути місцеву команду та зберегти високий рівень її мотивації, заснований на цінностях компанії.

Сергій Харін розпочав свою професійну кар'єру у 1993 в сільськогосподарській компанії AgrEvo на посаді Менеджера з маркетингу в Україні та Молдові, та до приходу в DuPont працював у таких сільськогосподарських компаніях, як Aventis CropScience, AgrochemTechnology, Bayer CropScience, UKEA Grain Logistic and Trading Hub, де займав керівні посади.

Сергій здобув вищу освіту у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва та має ступінь Кандидата сільськогосподарських наук Харківського державного науково-дослідницького інституту агрохімії та ґрунтознавства України. Має сертифікацію Green Belt програми Міжнародної Асоціації Six Sigma (IASSC).
ПРИЄДНУЙСЯ ДО АГРОРОДИНИ
Для того, щоб отримати додаткову інформацію та стати учасником проекту Агрокебети, заповни форму:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close