Ірина Мірошник
ПРЕЗИДЕНТ IMMER GROUP, ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ГНУЧКОГО ПАКУВАННЯ
Ірина Мірошник – досвідчений експерт у сфері виробництва гнучкої упаковки з 30-річним управлінським досвідом, власник і керівник міжнародної групи з виробничими потужностями в Україні та Латвії.

Вищу освіту отримала в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за фахом «Прикладна математика» та «Право». Має ступінь PhD в галузі права. Є автором книг і наукових публікацій.


Персональний сайт / Facebook / LinkedIn
«Навкруги достатньо розумних рішень для підвищення врожайності, захисту бренду та боротьби з підробками. Важливо довіряти інноваціям і пам'ятати про принципи сталого розвитку»


Ірина Мірошник
Ірина Мірошник є засновницею та Президентом Української асоціації гнучкого пакування, входить до складу правління Європейської ротогравюрної асоціації (ERA), Комітету стійкого розвитку EAFA/FPE, Українського союзу промисловців та підприємців, Президії Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», є офіційним представником в Україні ініціативи ООН «SAVE FOOD».

За вагомий внесок у розвиток української промисловості Ірину Мірошник нагороджено низкою галузевих і державних нагород – зокрема, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
ПРИЄДНУЙСЯ ДО АГРОРОДИНИ
Для того, щоб отримати додаткову інформацію та стати учасником проекту Агрокебети, заповни форму:
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
Погоджуюсь
Close