Олена Волошина
Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні
Координуючи діяльність IFC в Україні, Олена Волошина відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Активно залучена до роботи консультативних проектів, які IFC впроваджує в Україні.

До свого призначення у грудні 1996 року, Олена Волошина займала посаду керівника проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 рр.), керуючи роботою консультантів з малої приватизації у 18 містах України та координуючи зв'язки IFC з урядом України на всіх рівнях.
«Якщо ти керівник, потрібно поважати команду, яка з тобою працює. Потрібно намагатися оточувати себе тими, хто розумніший за тебе. Вони дають те, чого у тебе немає, - і ти ростеш разом з ними.»

Олена Волошина
Розпочала свою кар'єру в IFC у 1992 році, коли IFC здійснила свої перші операції в Україні. Протягом цього часу вона обіймала кілька різних посад, що дозволило їй набути широкого дорадчого досвіду з питань приватизації та інвестицій.

Олена Волошина закінчила факультет іноземних мов Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка у 1985 році та після закінчення аспірантури у 1990 році захистила кандидатську дисертацію з лінгвістики.
FACEBOOK
YOUTUBE
TELEGRAM
INSTAGRAM
+38-067-769-86-58
+38-067-538-18-81
info@agrokebety.com
ЗВ'ЯЖИСЬ З НАМИ:
ПІДПИСУЙСЯ НА НАС
Сайт використовує файли cookies для аналізу трафіку і налаштування реклами.
НОВИНИ З КЕБЕТОЮ
Залишай свою пошту та слідкуй за новинами проекту!
*Підписуючись на розсилку, ви погоджуєтеся на використання персональних даних
МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ СЬОГОДНІ!
Розробка та просування:
Ментори
© 2022 Aгрокебети